Orderabi
Üye
hell let loose da var zaten kaç tane oldu aynı konseptten hahah
NoumenonNoumenon
Üye
V10 beta şu anda oynanabiliyor. Şifre: threeweekslater
NoumenonNoumenon
Üye
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
planlanan geliştirmelerde yakın hava desteği unsuru gelip gelmeyeceğine dair (Mi-28, Apache, A-10, Su-25 vs gibi, fakat özellikle son ikisi ağırlıkla) bir bilgi mevcut mu? yoksa tamamen piyade ile hafif zırhlılar konsepti ile mi devam edilecek?
Dave Blake
Üye

planlanan geliştirmelerde yakın hava desteği unsuru gelip gelmeyeceğine dair (Mi-28, Apache, A-10, Su-25 vs gibi, fakat özellikle son ikisi ağırlıkla) bir bilgi mevcut mu? yoksa tamamen piyade ile hafif zırhlılar konsepti ile mi devam edilecek?

Alpha 10'da ayarlar kısmındaki kontrol şeması bölümünde ''Aircraft'' alt başlığı var ancak inaktif. Yani araçlar muhtemelen gelecek ancak yakın yada uzak bir zamanda olabilir. Onunla ilgili herhangi bir açıklama yok.

Beğenenler: UnicornKnight

NoumenonNoumenon
Üye
Bir de benim bildiğim oyuncu kontrollü uçakları eklemeyi düşünmüyorlardı. Eğer eklenirse uçaklarla yapılacak hava desteği PR'deki area attacklar gibi olacak anladığım kadarıyla (Oyuncu, yapay zeka tarafından kullanılan uçağı diyelim ki yarım saatlik aralıklarla belirlenen hedefe bir sorti yapacak şekilde çağırabilecek vs).
Orderabi
Üye
şuanki mortar yeteri kadar bu işi görüyor bana kalırsa. yalnız bana mı öyle geldi bilmiyorum ama şu yeni sightlar m4 kullanmayı biraz zorlaştırmış, ak74 ise bildiğin op neredeyse.

şu animasyonların gelmesi yüzyıl sürdü, umarım artık seri şekilde yeni ülkeler, yeni silahlar ve main battle tanklarıyla atgmleri görürüz.
NoumenonNoumenon
Üye
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
yaz indirimleri gelmeden bir daha indirime girme ihtimali var mı yav, daha olmadı elinmde indirim kuponu olup ateşleyecek olanınız falan ehiehi? ^_^
Dave Blake
Üye

yaz indirimleri gelmeden bir daha indirime girme ihtimali var mı yav, daha olmadı elinmde indirim kuponu olup ateşleyecek olanınız falan ehiehi? ^_^

Arada bir indirime giriyor. Genelde büyük bir güncelleme geldiğinde haftasonu boyunca indirime sokuyorlar.
discussioncontroller