NoumenonNoumenon
Üye
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
fiyat daha da düşerdi muhtemelen ya, %25 indirimi görünce beklemeden yapıştırdım hemen.

bi ara elimdeki işler azalınca düşeceğim ortama, bol bol kafanızı ütülerim artık onu bunu sora sora. ^_^
Orderabi
Üye
başka bir squad oyunu mu? kusura bakmasınlar ben hell let loose alacağım.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
trackir desteği yok mu bunda yahu? :\
NoumenonNoumenon
Üye

steam'de ön sipariş açılmış.
NoumenonNoumenon
Üye
Alfa V11'i deneme imkanınız var (Yalnız, betaya gelip "aremapsbrokenornot" kodunu girdikten sonra yaklaşık 6 gb indirmeniz gerekiyor). Ben dün indirip atış menzilinde biraz denedim.

En önemli gelişmeler şöyle:
- İngiliz ordusu eklenmiş (Bütün silah ve ekipmanlarıyla).
- Zırhlı araç olarak İngilizlere Warrior (kaplamaları henüz eklenmemiş), Amerikalılara ise Bradley gelmiş. Bradley'de atgm mevcut.
- Bütün araçlara tıpkı war thunder'daki (ve tabi PR'deki) gibi belirli noktalara göre belirli zırh değerleri eklenmiş. Örneğin Bradley'e kulesinden veya ön zırhından hasar vermek neredeyse imkansız (Gördüğüm kadarıyla bir tek TOW ve tandem RPG tek atışta bütün zırhlıları yokedebiliyor. Ve evet oyuna TOW da eklenmiş). Ayrıca 25-30 mm'lik mühimmatlar açılı zırhlardan sekebiliyor.
- Artık piyadeler araçlardan mühimmat takviyesi yapabilecek. Her aracın belirli bir mühimmat kapasitesi var.
- Araçlara hız ve vites göstergesi eklenmiş. Ayrıca sürücünün, zemine göre aracın hangi açıda durduğunu anlamasını sağlayan işaretler de var.
- Zırhlı araçları kullanabilmek için crewman kiti getirilmiş. Tıpkı PR'deki gibi bu kit olmadan zırhlıları kullanamıyorsunuz.
- Bu arada ticket bleed olayı da PR'deki gibi olacakmış. Yani artık son bayrağı kaybettiğinizde ticket bleed başlayacak (Bunu bir sunucuya girip denemedim. Ama olursa daha uzun ve geri dönüşü olan savaşlar görebiliriz).
- Bıçak da eklenmiş.

Orderabi
Üye
ingiliz ordusu gerçekten çok demode bir gereklilik ama fanbase ağlıyordu resmen UK diye, silahından tut camo'suna her şeyleri itici ya. şunu göreceğmize çin veya fransa falan görseydik.

NoumenonNoumenon
Üye
Çin olsa daha iyi olurdu evet. Ama İngilizler de konsepte uyuyor. Basra'da İngiliz ordusu vardı, Afganistan'da keza (Ayrıca PR'de de neredeyse en başından beri var İngilizler).
Yapımcıların bir kısmı Kanadalı diye erkenden Kanada ordusunu koyarlarsa eğer, işte o biraz yaş iş olur bence :)
NoumenonNoumenon
Üye
Orderabi
Üye
yeni grafikler bebek gibi oldu şu oyun en başından şöyle olsaydı şimdiye 3 katı satardı
discussioncontroller