SQUAD
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
TrackIR desteği olmayışı ile beni en başında kaybetti, bunu entegre etmek öyle atla deve bir olay değil üstelik. bunun yerine -eğer kullanıcı yorumlarını doğru yorumladıysam- yine görece yakın zamanda free look adıyla ekledikleri goygoyun da olumlu manada bir kullanışlılığı yok.

zaten %25 indirim gibi pek içime sinmeyen bir durumda satın almıştım, geri vermek çok koymadı o yüzden. gittim Assetto Corsa aldım tüm DLC'leri ile birlikte. eğer ilerleyen safhada TrackIR desteği gelir ve bu defa güzel/değecek bir indirim denk getirirsem bir şans daha veririm.
Orderabi
Üye
free look var da bunlar neden gerekli bilmiyorum. close combat için mi? o noktalarda da zaten pek öyle sağa sola bakma gereği olmuyor çünkü ya içeri girmek zorunda oluyorsun ya çıkmak. haliyle bi tarafa aim alıp girmek ve sonra diğer tarafa dönmek daha iyi seçim. ya da ben eski tip oyuncuyum.

mglere falan optic koymuşlar hepsi buglı, açılıp kapanıyor kullanırken. grafik ve yeni map hatrına 1 ay daha oynatır ya. grafikler cidden iyi olmuş.
Üye
hacut eğer destekleyen her mecrada OpenTrack ya da TrackIR kullanmıyorsan bunun yarattığı/yaratacağı farkı (olay sadece sağa sola bakmayla sınırlı değil, 6 Degrees of Freedom/6DOF olarak nitelenen hareket serbestisinin tamamı) sana ne denli anlatmaya çabalasam boş (seninle alakası yok, deneyim edinmeden fikir edinmesi çok zor), bir bu bir de 21:9 UW monitör özellikle her türlü simülasyonda inanılmaz fark yaratıyor.

TrackIR pahalı gelebilir, hak da veririm buna hatta. ben de OpenTrack kullanmaya başladıktan birkaç yıl sonra valide hanımın abla hazretlerinin yanına yurt dışına ziyarete gitmesi ve o sıra amazon.com'da da güzel bir bundle (TrackIR 5 & TrackClip PRO) indirim denk getirmem vasıtasıyla edindim bu nimeti. Ama neredeyse yok denecek kadar düşük bir maliyet ile kendi TrackClip'ini edinip ya da yapıp tamamen ücretsiz ve sürekli geliştirilmeye/güncellenmeye devam eden OpenTrack vesilesiyle 6DOF'u destekleyen mecralardan birinde (misal ARMA2 ya da 3) deneyimleyebilirsin. emin ol bir daha o hareket serbestisi olmadan herhangi bir çatışmaya girmek senin için kekremsi bir deneyim halini alacaktır.
NoumenonNoumenon
Üye
Oyun daha alfada arkadaşlar, unutmayalım :)
NoumenonNoumenon
Üye
http://joinsquad.com/readArticle?articleId=299

Muhtemelen oyuncular o tankı patlatabilmek için akla karayı seçecek. Ama bir kez başarınca da tadından yenmeyecek :)
Orderabi
Üye
ya aim punch güzel iş de hala hayvan gibi sniper mermisi yiyip full stamina koşan adamlara kılım ben, bari staminaları deplete olsun da karınca gibi fırlamasınlar. çok zorlaştırıyor.
NoumenonNoumenon
Üye
Squad V12'yi merak edenler için public test indirmeye açıldı. Steam/Beta'da " a12threeweeks" şifresi ile indirebilir (indirme boyutu 10GB).
NoumenonNoumenon
Üye
Benim için şu ana kadarki en tatmin edici tanıtımları oldu
Üye
TrackIR 5 desteği halen gelmedi değil mi?
NoumenonNoumenon
Üye
hiç bilmiyorum.
discussioncontroller