Call of Duty: Black Ops 3
Zodiac
Üye
mountain dew koymak icin tabi ki.

Beğenenler: Astus

PomeronPomeron
Üye
BonecrusherBonecrusher
Üye
Goon mu la o?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Zombie modunu neden ayrı oyun olarak çıkartmıyorlar ki? Cidden iyi satar.
RidygoRidygo
Üye
Bir arkadaş Pre-Order yapmış PS4 için bana da beta key verdi. Dün akşam 3-4 saat oynadım. Eski MW2 takımı bayılacak çok kesin söylüyorum. MW2'nin teknolojikleştirilmiş hali. Perkler falan aynı.

MW2'deki oynayış tarzınızla oynayabiliyorsunuz. Oyun çok akıcı ve dinamik. Advanced Warfare'i aldığıma pişman olmuştum ve oynamamıştım.

Deneyebilme imkanı olanlar denesin. Çoğu insan da benimle aynı şeyi yazmış. MW2 Reborn gibi bir şey oyun.

Harika :)

Beğenenler: Astus

RavageRavage
Üye
Rus key alırım fazlası gereksiz açıkçası bir cod oyunu için.
SwooshSwoosh
Üye
cod bitmiş
JerryJerry
Üye
Stres atmak için ve arcade tarzı sevdiğimden dolayı CoD'un ayrı bir yeri vardır ama bu oyunu almayacağım sanırım.

Multiplayer betasına baktım da AW-Titanfall-Ghost karışımı bir oyun yapmışlar. Call of Duty serisi her zaman hızlı bir oyundu zaten, daha fazla aksiyon göze batıyor.

BO2'den sonrası yalan, bir sonraki oyunda(şüphesi olan?) muhtemelen Modern Warfare konseptine geri dönecekler.
kurtkapankurtkapan
Üye
Ridygo dedi:

Bir arkadaş Pre-Order yapmış PS4 için bana da beta key verdi. Dün akşam 3-4 saat oynadım. Eski MW2 takımı bayılacak çok kesin söylüyorum. MW2'nin teknolojikleştirilmiş hali. Perkler falan aynı.

MW2'deki oynayış tarzınızla oynayabiliyorsunuz. Oyun çok akıcı ve dinamik. Advanced Warfare'i aldığıma pişman olmuştum ve oynamamıştım.

Deneyebilme imkanı olanlar denesin. Çoğu insan da benimle aynı şeyi yazmış. MW2 Reborn gibi bir şey oyun.

Harika :)

valla mı yaw

ulan bilgisayar kaldırmaz ki : (

ki zaten takımı da toplayamacağımız için....
-
umpnin yerine ne koymuşlar?
JerryJerry
Üye
MW2 ile alakası yok yahu, nasıl bu çıkarımı yaptınız siz? Duvarlardan koşarak üstüne gelen adamlar, sürekli olarak double jump ile dolaşan knifeboylar var.

Mech olmayan Titanfall.
discussioncontroller