Spider Man: Homecoming
__skytalker____skytalker__
Üye
Yav çıkar çıkmazı geçin. Kartuş>>>>>>organik ağ.

RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Demifiend dedi:

RAGEPLUG dedi:

Demifiend dedi:

Kötü olmasa bile saçma bir değişiklik. Örümcekler kollarından ağ çıkarmaz, hani bileklerden ağ atabilmesinin sebebi ne? Neden sadece oradan? Orasının ne özelliği var?

Normalde organik olarak ağ atamıyor olması mantıklı mı bari kardeş?

Bunu Steve Ditko ve Stan Lee'ye söyle kardeş. Eminim hiç akıllarına gelmemiştir bu. Belki onlar da kollarından ağ çıkarmayı saçma bulup götten ağ çıkmaz diye ağ atıcı olayını bulmuşlardır. Hmmm.

Ben sana soruyorum hocam, Stan Lee ve Steve Ditko kalmadı artık 1980'de değiliz adamlar yürüyen ceset sen bana onlara sor diyorsun. Organik ağın elden çıkma olayı kartuş kadar kabul edilebilir bir mantık her şey senin çarpık mantalitene uymak zorunda değil karakter dizaynı ve estetik diye bir olay var.

Beğenenler: Dharkan

DemifiendDemifiend
Üye
Ahahahaha. evet, mantıklı diye cevap veriyorum o zaman. Sam Raimi'nin aklına gelen şey onların aklına gelmemiştir.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Neden mantıklı hocam onu alayım?
DemifiendDemifiend
Üye
Çünkü örümcek ısırdı diye bütün örümcek özelliklerini almak gibi bir kural yok. Bu yüzden örümcek ısırdı, bazı örümcek özelliklerini aldım. Bari ağ atıcı yapayım da şöyle daha bir örümcek olayım diye kartuş yapıyor :) İlla ağ da üretmesi gerekiyor mantığıyla bakarsak bakarsak komple örümceğe dönüşmesi lazım.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
E dönüşüyor zaten hocam? Hatta tutuyor spikelar çıkartıyor morlunu kesiyor manyağın biri yazdı diye, mutation modunda götünden ağ çıkarmıyor ellerden çıkarıyor organik onu da allah stan lee yazmış neden böyle yapmış alla alla nasıl iş anlamadım.
Saltuklu
Üye
Yoo. Edit demifienda dedim.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Bu arada örümcekler teknik olarak götlerinden ağ çıkarmaz ama oraya hiç girmeyeyim.
DharkanDharkan
Üye
image
DemifiendDemifiend
Üye
Orada örümcek güçlerini kaybetmek için bir sıvı üretip içiyor ve bu da ters tepiyor, mutasyonunu hızlandırıyor. Yani örümceğe de mutasyonu hızlanınca dönüşüyormuş. Mutasyonu hızlanmadan tüm örümcek özelliklerini alamıyormuş. Marvel çizgi romanlarında da götünden ağ atarak gezinen karakter olmaz.

Sonuçta o bölge işte.
discussioncontroller