Oyungezer Arşivi İsteyen var mı?
Curtis JamesCurtis James
Üye
Arkadaşlar 50 ve 80. sayılar arası (2011 Aralık, 2014 Mayıs) bütün dergilerimi isteyen bir arkadaşa armağan edebilirim. Eskişehir'deyim, burada elden almak isteyen olursa kargo filan da uğraşmamış olur. Tek tek yollamam biraz güç olur o yüzden tamamını isteyen bir arkadaş olursa ona göndereyim.
ElagordElagord
Üye
Bende de eski Level'ların büyük bi bölümü ve Oyungezer'in ilk sayısından 50-60a kadar vardır herhalde. Arada bi kaç eksik olabilir... İsteyen olursa daha dikkatli bakarım. İstanbuldayım. Kütüphanede yer açmak için atıcam herhalde hepsini ama kıyamadım. Dönüp bakmak bile hoş oluyo bazen. Boşa gitmesin....

Beğenenler: 0verkill

kurt61
Üye
Bana gönderebilirsiniz giresundayım çok makbule geçer :)
bekowalker59
Üye
merhaba abiler ben yeni başladım toplamaya oyungezer 89. ve90. sayı var level de218den 220e kadar var verebilicek olan varsa level yada oyun gezer alabilirim kargoyla yollarsanız kargo parasını öderim tekirdağ kapaklıda oturuyom
Silmaril
Üye
Teklifler hala geçerli mi acaba ?
piri_funny
Üye
Bende de eski sayılar var. Annem temizlik bahanesiyle atmadan ilgilenen biriktiren birileri varsa istanbul içinden ulaştırabilirim. Şuan evden uzaktayım. Seçim ayağına ziyaretine gideceğim. Tam olarak hangi sayılar var ne durumdalar bilgilendiririm sizi. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler.
darkkkraldarkkkral
Üye
56.sayidan eskisi varsa ben ilgilenirim.Bende istanbuldayım elden de alabilirim.
piri_funny
Üye
Bende bir kısım var darkkkral mesaj attım dönersen eğer bugün bulusalım yoksa geri dönüşüme gidecekler
0verkill0verkill
Üye
İlk 35 sayı ile ilgileniyorum ben de. Eskişehirdeyim. Kargoyla da yollayabilirsiniz.
Beltos
Üye
bende eskişehirdeyim istediğiniz sayıyı gönderebilirsiniz
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller