Need For Speed
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Almayın.
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Denemek isteyenler varsa 10 saatlik deneme sürümü açılmış. Ne zamana kadar sürecek bilmiyorum.

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/trials
TaxmanTaxman
Üye
indirdim oynadım birazcık

default film grain efekti var niye anlamıyorum
esc menüsü yok zaten biliyordum da inanılmaz rahatsız edici deli oluyorum şöyle şeylere inş satamazlar da batar adi mallar
biraz bayık açıkçası tuning güzel arabalar güzel de oynayasım gelemiyor bu benle alakalı sanırım.
sinematikler baya bayık geldi skip ettim genelde

bayıq/10
LichSithLichSith
Üye
Bu arada en iyi NFS oyunu sizce hangisi ? bence underground 2 ya da carbon. Most wanteddaki polis olayları güzel ama hepsini birleştirip bişey yapsalarmış ya şu oyuna
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
most wanted > carbon.

full gece sıkıyordu ayrıca oyun süresi diğerlerine nazaran daha kısaydı yanlış hatırlamıyorsam
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Need For Speed de Origin Acess Vault'a eklenmiş.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Oyun Vault'a eklenince indirdim, Dün akşam biraz oynadım oyunu. Araç sürüşü fena değil, şehir ve yol grafikleri fena değil(özellikel ışıklar ve asfalttaki su/ışık yansılmaları falan cidden başarılı). Ama araç modellemelerini pek beğenmedim. Tüm grafikler full ayarda oynuyorum oyunu ona rağmen araç grafikleri pek hoşuma gitmedi. Konsollarda rahat çalışsın diye aşırı downgrade yemiş gibi duruyor. Bir de blur hastalığı bunda da var ayar oldum.

Bir de ilk açılışta sürekli çöküyor. Bir kaç denemeden sonra çalışıyor anlamadım sorunun kaynağını.

Bu arada oyunu oynayan varsa eklesin beraber turlayalım.

origin soulkiller1ace
DharkanDharkan
Üye
Konsolda en güzel görünen oyunlardan biri yalnız
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Evet, bir tek grafikleri güzel. :DD
DharkanDharkan
Üye
Yedilik standart oyundu valla. Boşuna nefret ediyorsunuz ama neyse.
discussioncontroller