Need For Speed
rubyredrubyred
Üye
aynen haterlığıın alemi yok. grafikleri ve modifikasyonu yeterli.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Bugun biraz daha oynadım(hatta haeln oynuyorum isteyen gelebilir), araç dinamikleri gayet başarılı duruyor.

Oyunda bu kadar kötülenecek ne var bilemedim. Bence de sırf hater'lık olsun diye negatif yorum yapılıyor gibi geldi. Sürekli online olayını oyunu oynamadan önce yadırgamıştım amaa oynarken sürekli birilerinin oyuna bağlanması güzel olmuş, anlık olarak diğerlerini de yarışlara davet edebiliyorsun yada yan yana iken yarışma başlatabiliyorsun falan eğlenceli duruyor.

Aynı anda bi 7 kişi falan oluyor online üst sınır kaç bilmiyorum ama iyi rakam. Arkadaşlar ile girince daha da kalabalık olabiliyordur diye tahmin ediyorum. 10 kişi olduğuna denk gelmedim henüz o yüzden tahminim sınırın 8 kişi olduğu.

Şu çökme olayının da sebebini bulabilirsme daha güzel olucak.

Benim gamepad ile ilgili bir uyumsuzluğu var sanki. Gamepad Logitech F710.

Beğenenler: rubyred

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Niyetim haterlik değil valla. Araçlar dönmuyorsa suç benim mi? :DD
TaxmanTaxman
Üye
pause yok oyunda hey hey
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Bugun biraz daha oynadım(hatta haeln oynuyorum isteyen gelebilir), araç dinamikleri gayet başarılı duruyor.

Oyunda bu kadar kötülenecek ne var bilemedim. Bence de sırf hater'lık olsun diye negatif yorum yapılıyor gibi geldi. Sürekli online olayını oyunu oynamadan önce yadırgamıştım amaa oynarken sürekli birilerinin oyuna bağlanması güzel olmuş, anlık olarak diğerlerini de yarışlara davet edebiliyorsun yada yan yana iken yarışma başlatabiliyorsun falan eğlenceli duruyor.

Aynı anda bi 7 kişi falan oluyor online üst sınır kaç bilmiyorum ama iyi rakam. Arkadaşlar ile girince daha da kalabalık olabiliyordur diye tahmin ediyorum. 10 kişi olduğuna denk gelmedim henüz o yüzden tahminim sınırın 8 kişi olduğu.

Şu çökme olayının da sebebini bulabilirsme daha güzel olucak.

Benim gamepad ile ilgili bir uyumsuzluğu var sanki. Gamepad Logitech F710.

Oyunun neden çokdüğünü keşfettim. Oyun içinde origin'in çalışmasını iptal ederek sorunu giderebiliyorsunuz. Bunun için oyuna girmeden önce Origin library de oyuna sağ tıklayıp ayarlardan "origin in game disabled" yapmanız lazım. Hepsi bu.

Niyetim haterlik değil valla. Araçlar dönmuyorsa suç benim mi? :DD

Araçlar gayet dönüyor yaw. Belki klavye ile oynadığın içindir. Klavye ile önceki oyunlarda da sorun oluyordu. Gamepad ile oyna oyunu. Eğer denemediysen öyle de bir dene fikrin değişicek bence. ayrıca keskin virajlarda fren ile dön, illa drift yapmak zorunda değilsin ama fren yapman gerekiyor bu normal hayatta da böyle.

Söylediklerimi denediğin halde hala araçlar dönmüyor ise grafik ayarlarını düşürmeyi dene, eski oyunlarda grafiği artırdığımda araçların manevra kabiliyeti azalıyordu bunda da öyledir muhtemelen. O yüzden biraz daha düşük grafikler ile denersen sorun olmayacaktır.

Bir de drift yaparken oyunun tavsiyesini dinleyip el freni ile dönmeyin. Onun yerine normal freni kullanın çok daha başarılı oluyor. Hem hızınızı da kaybetmemiş oluyorsunuz hem de el frenindeki kadar keskin dönmediği için araç driftiniz yarıda kalmıyor. Belki direksiyon takımınız ve gerçek el freni sisteminiz olsa oyunun mantığı işleyebilirdi ama benim gibi gamepad ile oynuyorsanız kesinlikle normal fren daha başarılı.

Bir de hani söylemeye gerek var mı bilmiyorum ama doğru yarış tipi için doğru aracı kullanmak lazım. Drift tipi yarışlar için dört çeker veya arkadan itiş araç kullanın. Önden çekenler ile viraj almak veya drift yapmak çok daha zor. İmkansız değil ama zor.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
PS4 te oynadim ben. Ben de klavye ile oynarsam döner belki diyordum. :/
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
O zaman PS4 versiyonunda bir enayilik var.

Yada dediğim gibi yanlış araç veya yanlış dönüş stilinden kaynaklanıyor.
Sovngarde
Üye

PS4 te oynadim ben. Ben de klavye ile oynarsam döner belki diyordum. :/

Ayarlar ile oynamış olabilir misin? Ben hiç sorun yaşamamıştım çünkü. Hatta drift yarışlarında baya eğlenmiştim.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Demek ki ben beceriksizim. :D
Sovngarde
Üye
:D yok estağfurullah öyle demek istemedim. Benim tek sinirimi bozan kısmı yolun sürekli ıslak olması, parlaması vs. Yani bi yerden sonra 'tamam mk anladık grafikler iyi' diye söylenmeye başlamıştım.
discussioncontroller