Need For Speed
RidygoRidygo
Üye
Parkuru bilen birinin destek vermemesi amaclidir.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Ridygo dedi:

Parkuru bilen birinin destek vermemesi amaclidir.

Ne alaka sonuçta son görevi yapmadığın sürece diğerleri ile onayabiliyorsun. Oraya kadar yardım edebiliyorsun da son görev için mi yani bu. Ayrıca bir kere yarışsa öğrenecek zaten parkuru.

Başka bir mantık kurmuşlar muhtemelen ama yine de aşırı saçma olmuş sebebi herneyse.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
__skytalker____skytalker__
Üye
Yapacakları şey Injustice misali senaryoyu yarışa getirip kontrolü bize vermek, umarım yine abuk subuk görevler falan olmaz.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
5 kuruş verilmez. Nasıl olsa 6-7 ay sonra EA Access/Origins'e eklenecek.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

Amenquiver
Mod
Need For Speed'in filmi Hızlı ve Öfkeli'den bu kadar uzak durmaya çalışırken oyunun tam tersi istikamette gitmesi gerçekten garip.

Beğenenler: Taxman, SmoKiNg ACE

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
kazanan tarafa geçmişler işte
SamsonSamson
Üye
Duyuru yapılsın da korsanlarım diyordum ama NFS 2015' i alıcam sanırım lmao.

Yahudiler bu roundu da kazandı.
kurtkapankurtkapan
Üye
56 bel aira scrap mi dedi lan o

tetiklendim
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
ya birisi de çıkıp sokarım grafiğinize, bütçenize, alın size tüm arabaları koyduk kafanıza göre modifiyeleyin kendi arabanızı yaratın ve yarış pistine sokun, hatta pisti de kendiniz istediğiniz gibi yaratın ve içine atlayıp arkadaşlarınız ile yarışın desin emin olun milyon satacak.

90 lı yıllarda vardı bir oyun ismini hatırlamıyorum kendi pistimizi falan yapıyorduk. Hatta diskete yükleyip arkadaşın evine gidiyorduk beraber oynuyorduk. o tarz bir şey yapsınlar yine deli tutar bence. grafik kalitesi düşük ama modelleme rahatlığı sunan bir grafik motoru yokmu piyasada. Şu söylediklerimi yapmaya izin verecek.

Crossout mu ne öyle bir oyun var mesela Şasi den başlayıp tüm parçaları kendin koyup araçlar yapmana ve savaşmana izin veriyor. O motoru alıp yarış oyununa uyarlasınlar işte. İçine de tüm marka model arabaların parçalarını yüklesinler kafamıza göre araç yapıp yarışalım. Bir de haritayı düzenleme aracı koysunlar, oh mis.

Crossout

Beğenenler: kurtkapan

discussioncontroller