FIFA 16
AstusAstus
Üye
fifa 16 origin access'e eklenmiş. ayda 4 euro. saldırın.

Beğenenler: dodger

Amenquiver
Mod
Harika haber, arkadaş geliyordu FIFA 15 indirmeye girmiştim. Çok iyi oldu.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
16 epey gereksiz bi oyun, paranıza yazık bence.

Beğenenler: Mosquétero, Benjamin

KontakspreyKontaksprey
Üye

FIFA 16'yı alarak oyun hayatımın en büyük mallığını yapan bir insan olarak bir şeyler yazmak istiyorum...

Oyunu geçen hafta oynamayı bıraktım. Hakikaten çok acayip, çok enteresan bir oyun. Lig 1'deyim ve iki maç kazanırsam kupayı alacağım. Yeni değilim ve bir bokluk olacağını bildiğim için ilk rakibi seçtim, şimdi bu EA bana insan üstü birini denk getirir dedim ve eşleşmeden çıktım.gittim dolandım evin içinde, su içtim falan tekrar PS'nın başına geçtim ve yine rakip arattım. Karşıma 'yine' aynı eleman çıktı. Sanki dünyada tek biz kalmışız gibi. Yine çıktım eşleşmeden ve yine vakit geçirdim. Bu sefer daha uzun ama 5 dakika kadar diyelim.ve beklenen son yine aynı rakip geldi. Nasıl bu kadar tesadüf olabilir dedim ve artık dayanamadım girdim oyuna ve tabii sonuç belli. 2-1 yenildim ama adam ezdi resmen beni. Rakip süper-über robot. Neyse yine kupayı alamadım.sinirden biriktirdiğim coinleri harcadım.60.000 coine tabiiki bir bok vermedi. Kanser olarak yattım...

10 maç üstüste kazanıyorum, sonra 18 maç arka arkaya yenilmek neyin nesidir anlamadım. Hayır madem ben bu oyunu beceremiyorsam önceki 10 maçı nasıl kazandım... Oyun lütfedip size müsaade ediyor kazanıyorsunuz herhalde ben anlamadım bu işi... Hayır zaten oyunu bilen arkadaşlarım ile başa baş oynuyorum bu oyunu ben. Season'da bile momentum var anasını sattımın oyununda...

Ne olur ne olmaz diye, steam hesabım için PES 2016 almıştım, çoktandır da FIFA oynuyorum diye epey ihmal ettim. PES lisanssız falan ama o derinlik FIFA'da yok. Bundan sonra da EA evime collectors edition kutusu gönderse kurupta oynamam...

Eğer varsa almaya niyetlenen eşiniz, dostunuz aman diyeyim arkadaşlar...

Beğenenler: tomAhawk

MosquéteroMosquétero
Üye
Menejer modunda bile script fışkırıyor oyunda yaw. Bunu alacağıma viçır 3 alırdım : /
AK_LampardAK_Lampard
Üye

...

ekşi'de yazar mısın? : D

Beğenenler: tomAhawk

discussioncontroller