XCOM 2
YigitilhanYigitilhan
Üye
sonunda yahu ne zamandır bekliyorum
YigitilhanYigitilhan
Üye
region lock oluyor mu humble bundle keylerinde?
DharkanDharkan
Üye
Hayır
DemoNolojisT
Üye
En son oynadığımda frame rate drop sorunu vardı, umarım düzeltilmiştir. Aksiyon sahenlerinde 30 düşüyordu çamur gibi.
Sığınak Sakini
Üye
Orijinal serinin yapımcısından Phoenix Point: https://www.fig.co/campaigns/phoenix-point

Beğenenler: sithari, Pazarlamacı

PazarlamacıPazarlamacı
Üye

Orijinal serinin yapımcısından Phoenix Point: https://www.fig.co/campaigns/phoenix-pointYeni Xcom zırvasından sonra ilaç gibi gelir.

SamsonSamson
Üye

Orijinal serinin yapımcısından Phoenix Point: https://www.fig.co/campaigns/phoenix-pointYeni Xcom zırvasından sonra ilaç gibi gelir.wat

lmaoooooooooooo
Amenquiver
Mod
Aynı oyunu yapmışlar gibi geldi bana. Sadece kabuklu canavarlar var.
creiGncreiGn
Üye
WotC ne oyun olmus bee. EW icin expansion tadinda dlc demistik de, WotC direkt XCOM3 denilebilecek kadar sey ekleyip cehresini degistirmis oyunun. Yenilikler saymakla bitmiyor.

Reboot'tan beri asagi yukari 500 saat oynamisimdir, ilk defa oyunun bu kadar zorlastigina sahit oluyorum. Strateji haritasinin zorlugunu gectim (avatar gerisayimina ek olarak chosen belasi geldi) gorevler sirasindaki dusman yapay zekasi bir hayli gelismis ve her dusman tipi unique yeteneklerini cok efektif kullaniyor. Daha ilk gorevlerden baslayarak sectoidlerin zihin kontrolune benzer ivir zivir yetenegi olan bir suru dusman var ve gorevlerdeki alistigimiz flowu cok etkiliyor. Ironman baslayip 7-8 gorev sonra bastan basladim. Ikinci oyunu actim, her sey cok guzel gidiyor derken retalliation gorevlerinden birinde major ve colonellerden olusan ekibim wipe yedi, baya late game'e dogru giderken, ekipmani ve tecrubesi yuksek bir ekiple oldu bu bir de. Wipe'in ustune bir de base assault gelince rage quit yaptim yine.

Oynadigim en zor oyun bu zaar. 10/10
DharkanDharkan
Üye
Divinity: OS2 oynadıktan sonra şöyle bir şey geldi aklıma; XCOM3, Divinity tarzı bi RPG şeklinde ilerlese, her görev öncesi adam değiştirme fırsatımız olsa bayağı güzel olmaz mı?
discussioncontroller