DARK SOULS III
manager80manager80
Üye
Oyuna önceki serilerdeki saveleri aktarabiliyor muyuz? İlk oyundan başlayacağımda, ps3 üzerinden mi gideyim, pc üzerinden mi oynayayım?
DecypherDecypher
Üye
Bence PC üzerinde oyna. Save aktarma gibi bir olay yok zaten.

Beğenenler: manager80

tool
Üye
İlk oyunu oynayacaksan ps3 derim ben. :) son oyun da çıksaydı iyiydi. :/
CoraxCorax
Üye
manager80 dedi:

Oyuna önceki serilerdeki saveleri aktarabiliyor muyuz? İlk oyundan başlayacağımda, ps3 üzerinden mi gideyim, pc üzerinden mi oynayayım?

ilk oyunu klavye + maus ile oynamak işkence. xbox veya ps3 kolu varsa onlarla oyna

veya ps3 varsa direk onda oyna bence.
DecypherDecypher
Üye
Doğru aslında en büyük faktör gamepad, gamepadin yoksa PC'de oynamamak lazım.
manager80manager80
Üye
X360 gamepadim var da arada kendi kendine kapanıyor pillerim tam şarjda olmasına rağmen. Neden olduğunu anlayamadım. Bir ara baktıracağım. K/M ile oynamaya çalışırken kontrolleri xbox tuşlarıyla gösteriyordu. Ta bu biraz sinirlendirmişti beni. Belkide alıcısı bağlı olduğu içindir, bilemiyorum :)
Bu arada sanal klavyeden yazı yazmaya çalışmak baya zormuş :)
DharkanDharkan
Üye
(:
SwooshSwoosh
Üye
shitbox controllerlarında battery packi taktığın yer yavşıyor bir süre sonra, oraya parmağın falan değdiği anda kapatıyor kendini. odur muhtemelen orayı bantlayınca geçiyor
külbastıkülbastı
Üye
Biraz araştırma yaptım. Fx işlemcilere sahip herkes reddit, steam vb. yerlerde performanstan şikayet ediyor. Fx serisi işlemciniz varsa DSIII' ten uzak durun. Japonya'da yayınlanan 1.03 yaması iyileştirmeler yapıyormuş ama bu yama henüz batıda yayınlanmadı sanırım.

Bu arada uyumlu oyun kumandası almanıza gerek yok. Mis gibi xbox 360 gamepad emulator var. İndirin programı, takın 10 liralık çakma oyun kumandasını, programı çalıştırın o her şeyi otomatik hallediyor, oyununuzu kanepede oynayın. Mis.

http://www.x360ce.com/
qusyetec
Üye
Şu an 1.03 yaması mevcut ama genede benim fx8350 işlemcim'de sıkıntılar var belki başka yamalarla düzelir tam teknik bilgiye sahip değilim ama okuduğum kadarıyla 8 çekirdeğin tamamını kullanmıyormuş oyun.
discussioncontroller