DARK SOULS III
külbastıkülbastı
Üye
Evet, sorun orda. Yoksa 8350'nin bir i5'ten eksiği yok ama verimli paralel programlama oldukça zor.
creiGncreiGn
Üye
Oyun harika yavvv.

Önceki oyunları grafikler olsun, interface olsun ps2 oyunu gibi geldiği için oynamamıştım. DS2'yi de 3-5 saat deneyip pek beğenmeyerek bırakmıştım ama DS3 her yönüyle mükemmel doğrusu.

20 saat oldu, daha yeni yeni öğrenmeye başladığımı hissediyorum. Ağır zırhları bırakıp max. movement'la yaldır yaldır roll yaparak oynamaya ancak başlayabildim, böyle bir zevk yok. Souls oyunlarının geleneğine ters herhalde ama bir tek harita eksikliği hissediliyor. Minimap abartı olurdu belki ama statik bir oyun içi harita iyi olurmuş. Zaten hiçbir şey anlatılmıyor side questlerle ilgili, her şey tam bir muamma. Completionist takıntısı olan birinin guide'lardan faydalanmadan bitirmesi imkansız sanki.

Bir de bir sorum olacak, DS2'de hollow modundayken hp düşüyordu fakat bunda hollowing'in herhangi bir dezavantajı yok gibi geldi. Nedir hollowing'in olayı? Eğer pek bir dezavantajı yoksa tedavi etmeyip hollowing'li sonu görmek istiyorum.
qusyetec
Üye
Dostum tabii sen bilirsin ama bence Dark souls 1'i mutlaka denemelisin dsfix ile grafikleri ve akıcılığı biraz daha artıyor tabii bir dark souls 3 seviyesinde değil.Hikaye içinde itemların açıklamalarına bakman lazım ama o bile havada kalıyor az bir şey senin hayal gücüne de bağlı:)
GuivanaGuivana
Üye
40 saat falan oldu, dün bitirdim oyunu. Serinin en baba oyunu olmuş, boynuma dola Miyazaki baba. Gerek soundtrack, hikaye, gerek gameplay harika.

2. oyundaki Hexer + Str/Dex Hybrid buildimi uygulamak için gaza gelmiştim, oyunda Hex yok. 3 kere build değiştirip en son Str/Dex'e döndüm, tek kötü yan oydu.

creiGn dedi:

Oyun harika yavvv.

Önceki oyunları grafikler olsun, interface olsun ps2 oyunu gibi geldiği için oynamamıştım. DS2'yi de 3-5 saat deneyip pek beğenmeyerek bırakmıştım ama DS3 her yönüyle mükemmel doğrusu.

20 saat oldu, daha yeni yeni öğrenmeye başladığımı hissediyorum. Ağır zırhları bırakıp max. movement'la yaldır yaldır roll yaparak oynamaya ancak başlayabildim, böyle bir zevk yok. Souls oyunlarının geleneğine ters herhalde ama bir tek harita eksikliği hissediliyor. Minimap abartı olurdu belki ama statik bir oyun içi harita iyi olurmuş. Zaten hiçbir şey anlatılmıyor side questlerle ilgili, her şey tam bir muamma. Completionist takıntısı olan birinin guide'lardan faydalanmadan bitirmesi imkansız sanki.

Bir de bir sorum olacak, DS2'de hollow modundayken hp düşüyordu fakat bunda hollowing'in herhangi bir dezavantajı yok gibi geldi. Nedir hollowing'in olayı? Eğer pek bir dezavantajı yoksa tedavi etmeyip hollowing'li sonu görmek istiyorum.

Önceki 2 oyunu (2.'yi sotfs haliyle) şiddetle oynamanı tavsiye ederek başlıyorum öncelikle. Oyunda
Spoiler:

3 + 1 varyasyon
son var, biliyorsundur sanırım. Ben de Hollowing questline'ları üzerinden gidip sona kadar öyle devam ettim. Hollowing'i azıcık spoiler da katarak anlatacağım:

Spoiler:
Hollowing olayı bu oyunda yok. Ölünce ne tipin bozuluyor, ne de canın gidiyor, çünkü Champion of Ash'iz. Eğer Yoel of Londor'u bulup servislerini kabul edersen sana bedava özellikler (söylemeyeceğim ne olduğunu) ekliyor, ama Dark Sigil veriyor ve artık bir Hollow oluyorsun. Ölünce tipin bozulacak ve hep öyle kalacak sadece, öldükçe hollowluk seviyen de artacak. Aynı şekilde Anri of Astora'nın questline'ını da yaparsan 3. son'u uygulayabiliyorsun -ben de o sonu yaptım-
H.B.A.H.B.A.
Üye

lol

Beğenenler: Pazarlamacı

DarK.DarK.
Üye
adamlar kendilerince ds1 bonewheel yapmış

Beğenenler: Pazarlamacı

RidygoRidygo
Üye
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Kurşunlara gelesin abyss watcher! Deprived'de biraz zor oluyor. Şerefsiz ilk kısımdan sonra açık vermiyor. Devamlı saldırıp nefes aldırmıyor.
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Neyse halletik en sonunda.
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Bu Dark Souls serisi için çok iyi bir tanım buldum. Diablo ile ARMA'nın melezi. :)
discussioncontroller