DARK SOULS III
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye

Bu Dark Souls serisi için çok iyi bir tanım buldum. Diablo ile ARMA'nın melezi. :)

ArmA ne alaka?
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Arma gibi çok detay var.

Bu devamlı kombo yapan bosslarda ne kadar salak bir iş ya adam 10 saniye durmadan kombo yaptı bitirdi beni. Keşke hiç almasaydım bu oyunu. Dark Souls 2 daha dengeliydi sanki.
creiGncreiGn
Üye
Oyun bunu söyletiyorsa bence işini yapmış. İlk defa Dark Souls oynayan biri olarak hayattan bezmeden 50-55 saatte bitirebildim oyunu. Yalnızca son boss'tan önceki opsiyonel boss herhalde bir 3-4 saat falan uğraştırdı, onun dışında aşırı zorlandığımı söyleyemem.

Ara ara ragequit oldu tabii ama o kadarı da olsun. Daha kolay olsaydı "bu muymuş yav şöyle zor, böyle imkansız dedikleri oyun" dedirtirdi.

Beğenenler: Decypher

PazarlamacıPazarlamacı
Üye

Beğenenler: Xardas

PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Bu sevmemin nedenlerinden biri gerçek hayata benziyor olması. Patron büyükse altına yat, patron küçükse arkasına geç.
CaturdayCaturday
Üye

Bu sevmemin nedenlerinden biri gerçek hayata benziyor olması. Patron büyükse altına yat, patron küçükse arkasına geç.

Oynarken bunlar henüz iyi günlerimiz diyor insan şaka maka.
JejunumJejunum
Üye
oyuna yeni başladım. ilk area ve iudex gundyr oldukça kolaydı. daha sonra lothric'e gelince işler değişti. henüz buranın boss'unu bile görebilmiş değilim. ilk defa bir dark souls oyunu oynuyorum. bloodborne sonrası kılıç kalkan ve poise mekaniği biraz yavan geldi. lothric'in 2. bonfire'ını yaktıktan sonra epey ilerledim, taştan bir salon var orada gangbang'e maruz kalıyorum defalarca. yine bloodborne stratejisini kullanacağım zaar (grinding).
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
poise zaten tamamen bozuk ya ds3'te şu an, bikaç npc hariç kimseye işlemiyor
creiGncreiGn
Üye
From Software'a göre working as intended. Önceki oyunları bilmediğim için kişisel fikrim değil bu ama denildiğine göre pvp'de sıkıntıya sebep olduğu için böyleymiş. Bu hali de heavy armor ya da silah kullanmayı tamamen anlamsız kılıyor. Sallaması kırk saat süren ultragreatsword'u napayım fareler interrupt üstüne interrupt'la gangbang yaacaksa...

@jeju;

Ejderhanın oradaki tahta platforma çıkıp 80-100 civarı okla ejderhanın kaçmasını sağla. Ejderhanın üstüne tünediği kulede güzel bir balta var, başlarda çok işe yarıyor.
JejunumJejunum
Üye
creiGn dedi:

From Software'a göre working as intended. Önceki oyunları bilmediğim için kişisel fikrim değil bu ama denildiğine göre pvp'de sıkıntıya sebep olduğu için böyleymiş. Bu hali de heavy armor ya da silah kullanmayı tamamen anlamsız kılıyor. Sallaması kırk saat süren ultragreatsword'u napayım fareler interrupt üstüne interrupt'la gangbang yaacaksa...

@jeju;

Ejderhanın oradaki tahta platforma çıkıp 80-100 civarı okla ejderhanın kaçmasını sağla. Ejderhanın üstüne tünediği kulede güzel bir balta var, başlarda çok işe yarıyor.

ok bulamadım yaw ben, satın mı alıyoruz? fireshrine'da level up yapmak dışında hiçbir şey yapmadım adeta
discussioncontroller