DARK SOULS III
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
handmaiden'da vardır sanıyorum, bir bak envanterine
creiGncreiGn
Üye
Jejunum dedi:

creiGn dedi:

From Software'a göre working as intended. Önceki oyunları bilmediğim için kişisel fikrim değil bu ama denildiğine göre pvp'de sıkıntıya sebep olduğu için böyleymiş. Bu hali de heavy armor ya da silah kullanmayı tamamen anlamsız kılıyor. Sallaması kırk saat süren ultragreatsword'u napayım fareler interrupt üstüne interrupt'la gangbang yaacaksa...

@jeju;

Ejderhanın oradaki tahta platforma çıkıp 80-100 civarı okla ejderhanın kaçmasını sağla. Ejderhanın üstüne tünediği kulede güzel bir balta var, başlarda çok işe yarıyor.

ok bulamadım yaw ben, satın mı alıyoruz? fireshrine'da level up yapmak dışında hiçbir şey yapmadım adeta

Shrine Handmaiden'a sağda solda bulduğun bazı önemli kişilerin küllerini verdikçe yeni eşyalar açılıyor. İlk bulup götürdüğün açıyordur muhtemelen okları.

Bir de sanırım ikinci bonfire'dan iki ayrı yol vardı bir sağ bir sola giden. Ejderhanın olduğu tarafa değil de diğer tarafa doğru gidersen yolun sonundaki kulede longbow olması lazım, onu da al. Çok işe yarıyor.
JejunumJejunum
Üye
Elimde başlangıç kılıcıyla broadsword var. Baltaya hayır demem doğrusu. Zaten Bloodborne'un tamamını baltayla oynayıp bitirmiştim.

Edit: Ejderhayı kaçıramadım 99 tane ok ile vurmama rağmen. Bir de Lothric'te hangi yoldan gittiysem sonu hüsran oldu. Sanırım sonsuza kadar burada kalacağım.
CuriosityCuriosity
Üye
Dancer Of The Boreal Valley'in anası Samson'un anası ile meslektaş galiba.
discussioncontroller