DARK SOULS III
RidygoRidygo
Üye
Ülen gidip uyumlu bi kol alıp pc de bitirsem de mi başlasam diyorum ama mümkün değil dayanamam.
RidygoRidygo
Üye
Oyun 10/10
qusyetec
Üye
Arkadaşlar benim pc

İşlemci: AMD FX 8350
Ekran kartı: ASUS GTX970 STRİX 4GB
RAM: 8GB
NVİDİA DRİVER: 364.72

Oyun da max ayarlarda hafif takılmalar , ani fps düşüşleri oluyor ama işin enteresanı 50-60 fps arasında bile bu var saniyelik takılmalar.Ayarları değiştirdiğimde low da bile bazı yerlerde 30 fps ye düşüyor bundan steam de de çok şikayet eden olmuş sizde de aynı sorun var mı veya çözümünü bilen yardım ederseniz sevinirim?
DecypherDecypher
Üye, Admin
İlginç. 1.03 yamasından önce veya sonra R9 380X ile (+Intel işlemci) 1920x1080 çözünürlükte hiç fps düşüşü yaşamadım.
ImplexibleImplexible
Üye
Aynı şekilde i7 6700K + GTX970 ile de herhangi bir sıkıntı görmedim. Herhangi bir drop yok, 50-60 FPS gidiyor çoğu zaman.
Bunun yanında oyun on numara gidiyor şimdilik, 1 saatliğine oynayayım diyorum oluyor 3-4 saat. :D
qusyetec
Üye
Anlamadim gitti bende ama amd islemcilerde sorun olabilir ikinizinde intel islemci var neyse duzelir ins simdilik low da idare edicez artik sagolun cevaplar icin.
külbastıkülbastı
Üye
Sorun işlemcide. Oyun fx serisinde akıcı çalışmıyor.
qusyetec
Üye
Olabilir ilerleyen kisimlarda daha cok düsuyor fps 2.boss a giderken ozellikle artik yamayi bekleyecez yapicak bisey yok maalesef low da bile zor oynaniyor:(
creiGncreiGn
Üye
i5 2500k (4.5 ghz), gtx770 ile high ayarlarda stabil 60 fps. Max ayarları denemedim, grafikler bu haliyle yeterince tatmin edici.
qusyetec
Üye
Arkadaşlar şu şekilde yapınca benim ani fps düşmeleri geçti oyun daha akıcı bir hale geldi ufak tefek oluyor arada ama eskisine göre bariz fark var isteyen deneyebilir.

1-) Nvidia denetim masasına gir
2-) 3d ayarlarının yönetilmesini seç ve oradan Dark Souls 3'e gel
3-) Daha sonra aşağıdaki seçeneklerden "güç yönetimi modunu" maksimum performansa ayarla
4-) Yine aynı yerden "önceden oluşturulmuş sanal gerçeklik kareleri" kısmını 3d uygulama ayarlarını kullan olarak değiştir.

Bu arada ekran kartım gtx 970
driver: 364.72
discussioncontroller