7 Haziran 2015 Genel Seçimi
JerryJerry
Üye
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
siyasi rüşvet değildir o, siyasi rüşvet olsa duramazsın :P
H.B.A.H.B.A.
Üye
AKP'nin 8 bakanlık tekilfi -tabii doğruysa eğer- ne oluyor o zaman ^^

yemin ederim şu son iki haftada mhp'den tiksindiğim kadar hiçbir siyasi partiden tiksinmedim hayatımda, bu adamlar cidden NE yapmaya çalışıyor?? madem akpnin t.şşağını yalamaya bu kadar merkalısınız ne diye MİLLİYETÇİ sıfatı ile seçimlere girersiniz ki be hofff parti adını değiştirseler bari.

thnx türkeş albayım, sayenizde TÜRK MILLIYETÇILIĞI bu adamlara kaldı; babası 20 yıl ülkü ocaklarında aktif görev almış biri olarak söyleyebilirim ki ÜLKÜCÜLÜK ya da TÜRK-ISLAM sentezi dedikleri şey türk milliyetçiliğinin başına gelmiş en kötü şey... ha türkeş albayımının nato bursuyla okumasının, kızını yabancı biriyle evlendirmesinin, hacca gidip geldikten sonra ANIDEN "TURKLÜK BEDENIMIZ ISLAM RUHUMUZ"(Atsız ile olan yol ayrılığına da bkz.) demesinin ve oğlunun akp'li olmasının, bahçelinin seçim üstüne seçim kaybetmesine ve tabanında çok yetenekli gençlerin bulunmasına rağmen koltuktan vazgeçmemesinin; acaba, acaba MHP türk milliyetçiliğini pasifize etmek için kurulmuş sinsi bir proje dedittiriyor insana.

göremeyenler için büyük resim;
Spoiler:
image

Beğenenler: RedBeard

FirewingFirewing
Üye
Devlet gonna devlet. Boku yedik hacı.
JerryJerry
Üye
Bahçeli de geçirmiş Chp'ye;

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29340741.asp
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Bu adam mal yahu... Hadi HDP'ye geçiriyorsun da; Neden Öcalan ile masaya oturmuş ve adama "Sayın" diyenler ile koalisyon peşindesin? Omurgan bu mu senin? Buna omurga değil ancak iki yüzlülük denir. Alsınlar milliyetçiliklerini top oynasınlar. Milleyitçilik sonucu basittir: Faşizm. Hitler de çok sağlam bir Alman milliyetçisiydi mesela.

Ayrıca Türklerin öz dini islam değildir. Şamandır, asyadan göçen ilk Türkler. Araplar 70 yıl sınırlarımızı taciz ederek, kanla ve kılıçla kabul ettirmişlerdir o dini. Kaybettiğimiz en büyük savaştır bizim ama tabi büyük cephelerde çarpışılmadığından ve islamdan para yiyenlerin işine geldiğinden öyle tarih derslerinde işlenilmez.

Her neyse. Bu adam 2002 de baraj altı kalınca istifa etmiş, sonra ertesi gün de istifasını geri çekmemiş miydi? Bu kadar omurgali, bu kadar kararlı bir adam işte. Milletin kepazesi.

Beğenenler: Buteo

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller