Ratchet & Clank
123458
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
image

https://www.youtube.com/watch?t=440&v=d5KCB99ZLhY

Sanırım reboot edilmiş. İyide olmuş. Sabırsızlıkla bekliyorum. 2016'nın ilk eyreğinde görücüye çıkacak.

Pixelizer silahı çok güzel olmuş bu arada. :D
RavageRavage
Üye
Küçükken Ps2'de az oynamadım...Sevindim ps4 alınca oynarız artık.
darkprensdarkprens
Üye
100000000000000000000000/10

Beğenenler: RedBeard, Pomeron, MAVİSAKAL

SolidRisesSolidRises
Üye
Görsel anlamda inanılmaz gözüküyor. Pixar animasyonu bildiğin.

image

Beğenenler: RedBeard, Ravage

PomeronPomeron
Üye
Oynanabilir animasyon filmi yapmışlar resmen. Mükemmel olmuş!
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
2016'da animasyon filmi geliyor bu arada. Oyunuda filmine yakın bi tarihte çıkacaktır.

Seneye PS4 şart oldu.

Beğenenler: H.B.A.

RedBeardRedBeard
Üye
Sırf şu oyunlar için ps4 almak caizdir ya. Başka bişi oynamasam da olur. Gerçi fps falan yerlerde sürünmez inşallah çünkü grafikler ciddi manada kendine aşık edecek kadar güzel.

Bu arada namussuzlar bir Crash oyunu çıkartmadılar ya... Offf şu grafikler ile Crash oynadığınızı düşünsenize...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Crash için umudum var. Bi ara ND'den 2.bi ekip Crash oyunu geliştiriyor diye söylenti çıkmıştı.

Reboot edilmiş bir Crash'a kimsenin hayır diyeceğini sanmıyorum. =)

Beğenenler: RedBeard

NeOzguRNeOzguR
Üye
RedBeard dedi:

Sırf şu oyunlar için ps4 almak caizdir ya. Başka bişi oynamasam da olur. Gerçi fps falan yerlerde sürünmez inşallah çünkü grafikler ciddi manada kendine aşık edecek kadar güzel.

Bu arada namussuzlar bir Crash oyunu çıkartmadılar ya... Offf şu grafikler ile Crash oynadığınızı düşünsenize...

Konsol oyunu ve de özellikle 1. parti bir oyun olduğu için uygun duruma getirmede (optimizasyonda) herhangi bir sorun olmaz diye düşünmekteyim. PS4 yeteri kadar güce sahip kanımca.

Crash oyunu yapamazlar çünkü hakları hâlâ Activision'da. Sony nasıl oldu da böyle mükemmel bir ikonu onlara kaptırdı ve geri alamıyor anlaşılır gibi değil.
H.B.A.H.B.A.
Üye
ps4 almak cidden şart oldu, ilk oyunun rebootunu yapmaları ayrı bir hoş olmuş. ama mekanları ve silahları biraz değiştirmişler sanki; oynayışa dokunmadıkları sürece pek sorun değil. muhtemelen arena modu ve multiplayer de eklerler mmm tadından yenmez valla
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Pixelizer silahına bayıldım. Hele o çıkardığı ses şahane. =D
123458
discussioncontroller