P E S 2016
AstusAstus
Üye
açıkçası bu videodan önce çok umudum vardı da, 2015'ten farklı durmuyor cidden oyun. full gameplay çıksın da bari...
BenjaminBenjamin
Üye
FIFA da PES de kendini tekrar ediyor bayağıdır.

FIFA yine Kadınların Futboluna da el attı. PES hala North London, Man Blue falan takılıyor ayıp valla.

Beğenenler: rubyred, KnightOfPain

LostLost
Üye
spikerleri değiştirdiler, 5 seneye kalmaz şut animasyonlarını da gerçekçi yapabilirler, umut var

Beğenenler: rubyred

OneInchManOneInchMan
Üye
ayağında top olan ve onu savunan adamlar dışındakiler hep garip garip yürümek zorunda mı şu peste

MosquéteroMosquétero
Üye
Daha ne olsun, elini çeken kaleci bile yapmış adamlar.

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Aven dedi:

Acayip kötü yav. Kesinlikle para verilmez. İşin kötüsü rekabet olmadığı için fifa da 2015 ile yerinde saymaya başladı. :(

Acayip kötü diyorsunuz yıllardır şu oyuna ve karşısına medya tarafından gazlanmış fifayı koyuyorsunuz, PES'in ölüsü bile fifadan daha başarılı oyun hissiyatı olarak. Sizin yüzünüzden Konami bile inandı kendi oyunun kötü olduğuna ve ruhsuz fifaya benzetmeye uğraştıkça daha da batırıyor adamcağızlar. Yine de hala çok daha başarılı EA'nın para hortumu oyunundan.

Baya bir süredir ben bile inanmaya başlamıştım fifanın daha iyi olduğuna. Çünkü PES'de çok bir gelişim göremiyordum. Fakat fifa'ya gıcıklığımdan fifa da oynamıyordum. Şu önyargımı yeneyim fifa oynayayım tekrar yıllar sonra dedim ve oynadım. İyi ki de oynamışım PES'e karşı inanç tazeledim resmen.

Pes'in yanında ne rezalet oyunmuş fifa.

Beğenenler: SolidRises

BenjaminBenjamin
Üye
PES'in FIFA'dan tek bir tane bile iyi yanı yok.

tersadamtersadam
Üye
ben de gazla fifa15e 100 lira bayıldım, pes2013 kadar oynama sürem olmadı. santradan başlayıp 10 saniyede gol atabilmek gibi tırt yanları vardı.
SoddorathSoddorath
Üye

...

PlayStation cafeler birliği başkanım pes 2006 zirveydi di mi?

BenjaminBenjamin
Üye
tersadam dedi:

ben de gazla fifa15e 100 lira bayıldım, pes2013 kadar oynama sürem olmadı. santradan başlayıp 10 saniyede gol atabilmek gibi tırt yanları vardı.

Santradan gol yiyen adamın kendi beceriksizliği o.

Ayrıca bu dediğin Pes13'de çok çok daha kolay yapılıyor ayrıca ceza sahasının dışından plase şutların bugı var aşırtma şeklinde gol oluyordu ne yaparsan yap. Çevremdeki insanlar FIFA bilmediğinden Pes13'ü çok oynadım maalesef.
discussioncontroller