P E S 2016
salih32salih32
Üye
2k ne zaman girecek bu pazara :/
AstusAstus
Üye
ilk oynayışta responsive ve fifa'vari geldi. sonra yigenle vs attık, oyuncuların kambur duruşu, hantallığı rahatsız etti, fifa'ya geçtik =P
KontakspreyKontaksprey
Üye
5 yıldır orjinal herhangi bir futbol oyunu almıyordum. Geçenlerde D&R'a gittim FIFA 16'nın fiyatı malum 249 lira yazıyordu, gittigidiyor'da bile cd-key'i şu an 159 lira, başka başka yerlerde 132 liraya satılıyor diyenler de var. Yani kimse kusura bakmasın ama her sene yenisi çıkan bir futbol oyununa değil 249, 132 lira vermek pek akıl karı bir iş değil.

79 lira parayı verdim PES 2016'yı aldım, 80 liraya kadar bir oyunun fiyatı benim için normaldir. Ne Ps2'den kalma menüsü ne de başka bir şeyini pek takmıyorum ben. Futbol oyunları benim için eğlence aracıdır. Yarın öbürgün modla falan filan belki başka ligleri de eklerler, Eklemezlerse de salla gitsin, buyursun parası çok olan gitsin FIFA 16 alsın arkadaş...

Beğenenler: SmoKiNg ACE

rubyredrubyred
Üye
ps4 te oynadım 6-7 maç fifaya benzemiş. pes2013 oynarken yaşadığım kasıntıları daha az yaşatıyor benzerlik nedeniyle ama yine de fifa gibi olamıyor. tabi daha fifa16yı deneyemedim buradaki kafeler fifaya cephe almış sanki her yer pes dolu :D
grafikler ve animasyonları güzel olmuş mo-capler hissediliyor ama pc'de old-gen portuysa geçmiş olsun demeli.
AstusAstus
Üye
old-gen : (
OneInchManOneInchMan
Üye
ben de ps4 de oynayıp gaza gelip pc ye indirdim. ps3 portuymuş diyolla ama daha bakmadım
LostLost
Üye
2 senedir kullandığım smokepatch'in 2016 için olanı çıkmış, oyun çıktığı haftadan beri oynamıyodum, beşiktaşı falan eklemişler, bi ara deneyeyim

http://www.smokepatch.org/2015/11/pes-2016-smoke-patch-80-released.html

ed: peç bozuk şuan, kadrolar falan yanlış. aralığın başlarında düzeltceklermiş
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Oyun şuan steam'de ciddi indirimde. 24 TL mi ne. almak isteyen varsa zıplasın.

discussioncontroller