Horizon: Zero Dawn
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Robotlar ve insanlar arasındaki mücadeleyi konu alacak yepisyeni bir PlayStation Exclusive'i. Killzone'un yapımcısı tarafından geliştiriliyor.

Beğenenler: SolidRises

RidygoRidygo
Üye
image

image

image

image

image

image

image

image
NeOzguRNeOzguR
Üye
Oyunun sunumunu izlerken de aynı şekilde düşünmüştüm şimdi de fikrim değişmedi: Oyunun renk paleti çok hoşuma gitti.
DharkanDharkan
Üye
Ben bu oyunu çok beğendim, PS4 exclusive olursa (yani öyle olup olmadığını bilmiyorum) insanların tercih sebebini etkileyen oyunlardan olabileceğini düşünüyorum.
goo_khangoo_khan
Üye
Oyunu Guerilla Games yapıyor. Şu Killzone'ları falan yapan Sony'nin stüdyosu. Bu yüzden PS4'e özel olacağı kesin.

Hep FPS yapmış adamlar için açık dünya oyunu riskli bir iş biraz. Bakalım altından kalkabilecekler mi.. Killzone Shadow Fall PS4'ün en iyi görünen oyunlarından biriydi, bu da sanırım aynı motor.

Şu ana kadar oyunda ilgimi en çok çeken şey arkaplanı oldu. Bir medeniyet varmış, yok olmuş, dinozor kılıklı robotlar var, bunlar avlandığına göre vs kendi kendilerine çoğalabiliyorlar falan.. Nasıl açıklayacaklar acaba tüm bunları. Videonun sonunda "eski hikayeler önceki medeniyete ne oldu, robotlar nasıl bu hale geldi açıklamıyor ama bizi uyarıyor bık bık" diyerek bir çamura yatma çabası gördüm gibi, yemezler. Böyle bir dünyayı ve tarihini keyifle öğrenmek oyunun en eğlenceli taraflarından olmalı.

Hadi bakalım. Bir de tr dublaj ya da altyazı gelirse on numara.
PomeronPomeron
Üye
goo_khan dedi:

Hadi bakalım. Bir de tr dublaj ya da altyazı gelirse on numara.

%99 öyle olur; önceki nesilden getirdikleri oyunlara bile en azından Türkçe altyazı desteği koyup da çıkarıyorlar.

LostLost
Üye
madem robot bu hayvanımsılar, otlanıyo gibi dolaşmalarının falan açıklaması ne?(avlanıyolardır da kesin) - otlanmaya mı programlanmışlar?
RidygoRidygo
Üye
Organik metal canlilardir yav. Transendence filmindeki gibi bi olaylar vardır.

Beğenenler: Dharkan

SolidRisesSolidRises
Üye
image
PomeronPomeron
Üye
Çok iyi gözüküyor, konu da iyi işlenirse konsol aldırır.

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
discussioncontroller