Horizon: Zero Dawn
SamsonSamson
Üye

Far cry un aynısı aynısı

80 kere yapılmış formülün üzerine hiçbir şey koymamışlar

Uzun robota tırmanıp haritayı açtım bandit kampı temizledim ve collectible topladım

Grafiklerinin güzel olması dışında rezalet bi oyun

Verdiğim paraya çok üzüldüm

Yine saçma sapan bi konsol exc ile karşı karşıyayım. Keşke jrpg oynamaya devam etseydim. Ax be persona be

Hojam sana dedim alma şu oyunu diye.

Dinleyen yok ki...

Ama işinize gelince "Bırakın adam istediğini oynasın"

Para çöpe gitti...

Beğenenler: mcprozack

DharkanDharkan
Üye
İndirimde alınmayacak kadar kötü oyun değil yav, ortalamanın çok rahat üzerinde. Mükemmeliyetçi kafayla yılda en fazla bi güzel oyun oynarsınız.
SamsonSamson
Üye
Dharkan dedi:

İndirimde alınmayacak kadar kötü oyun değil yav, ortalamanın çok rahat üzerinde. Mükemmeliyetçi kafayla yılda en fazla bi güzel oyun oynarsınız.

Bu kafayla da çöp oyunları oynaya oynaya herkes çöp oyunlar yapıyor hojam onu napıcaz.

Nasılsa oynuyorlar diye Andromeda'yı yapıyorlar sonra oyun çıktıktan 1 sene sonra bile peçler yayınlıyorlar...

Beğenenler: mcprozack, Asuna

DharkanDharkan
Üye
Andromeda başka, ona para verilmez. Adamlar bi yerden sonra ümidi kesmişler zaten belli. Anthem tanıtımında Mass Effect takımında iş yapan ne kadar yapımcı yazar vs. varsa Anthem'e kaydırdıkları ortaya çıktı zaten.

Ama Horizon FarCry seviyesi çöp değil bence. Şunu kabul ederim, exclusive diye olduğundan iyi oyun gibi gösteriyor/zannediyor insanlar, bu tamam, ama leş oyun değil. %50'de alınıp niye aldım demeden oynanabilecek bi oyun. Killzone, Infamous gibi "exclusive" oyunlardan sonra bayağı iyi sayılır. (Killzone'u yapan ekip yaptı aslında lel, unutmuşum)
SamsonSamson
Üye
Dharkan dedi:

Andromeda başka, ona para verilmez. Adamlar bi yerden sonra ümidi kesmişler zaten belli. Anthem tanıtımında Mass Effect takımında iş yapan ne kadar yapımcı yazar vs. varsa Anthem'e kaydırdıkları ortaya çıktı zaten.

Ama Horizon FarCry seviyesi çöp değil bence. Şunu kabul ederim, exclusive diye olduğundan iyi oyun gibi gösteriyor/zannediyor insanlar, bu tamam, ama leş oyun değil. %50'de alınıp niye aldım demeden oynanabilecek bi oyun. Killzone, Infamous gibi "exclusive" oyunlardan sonra bayağı iyi sayılır. (Killzone'u yapan ekip yaptı aslında lel, unutmuşum)

Ortalama oyunları forslaya forslaya bütün AAA oyun yapan firmalar ortalama oyun yapmaya başladı.

Çok değil bi 10 sene önce aaa oyunlar bu kadar sık patlamazdı, bu oyunların bu kadar sık patlama sebebi "Nasıl olsa alıyorlar, bi sürü de pre-order çaktık zaten ooohhh" diye düşünen yapımcılardır.

Beğenenler: Orderabi, mcprozack, Corax

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
farcry çöp bi oyun değildi ki, farcry 3 gayet güzeldi eğlenmiştik. o çıktığında da yeni yeni oluşan bir formüldü aclerden sonra

bu oyunun 2017nde bu şekilde çıkmasının zerre mazereti yok. 3 tane daha farcry çıktı, dragon age çıktı andromeda çıktı, mad max arkham knight bilmemne vs aynı açık dünya harita açıp collectible toplayıp bandit temizleme formülü eminim oynamadığım oyunlarla beraber 50 kere yapılmıştır. utanmadan AYNISINI tekrar yapmış adamlar.

gameplayi güzel olsun combatı zevkli olsun bari de şu choreları yapayım desen, literal olarak 2 ADET melee saldırı ve bir de ok var.

W
T
F

geçeceksin bunları aga, bi tarafta nier combatı var bi tarafta cadıcının yan görevleri var bi tarafta aynısının eğlencelisi 50 kere yapılmış oyunlar var
LostLost
Üye
Samson dedi:

Çok değil bi 10 sene önce aaa oyunlar bu kadar sık patlamazdı, bu oyunların bu kadar sık patlama sebebi "Nasıl olsa alıyorlar, bi sürü de pre-order çaktık zaten ooohhh" diye düşünen yapımcılardır.

daha çok ya almazlarsa diye daha önce çok satan başka bi oyuna benzemesini isteyen yayıncılardır. bak pileysiteyşına 1-2 istisna dışında her şey uncharted/last of us klonu, zaman-yer farklı oynanış hikaye anlatımı aynı

bu arada ben dimiştim aynı farkıray :p
Zodiac
Üye
yeni bitirdim. pc master raceci olarak etkilenmedim diyemem adamlar yapmis. ps4 pro 4k hdrli tvde oynadim grafiksel olarak genel anlamda pcde boyle grafiklerle daha once karsilasmadim.

oyunun tek falsosu
Spoiler:
sonuydu. herseyi ogrendikten sonra sonlara dogru resmen hikaye cakildi. witcher 3 gibi allylari toplayip son yuzlesme tadinda olmasi cok kotuydu bence. derangement geri alinip overriden robotlar hades ve faro robotlarina karsi kullanilsa mesela cok daha epik olabilirdi. belki sylensa karsi yaparlar artik bilemedim. cok soru isareti biraktilar bi de ikinci oyun icin herhalde.

Beğenenler: Corax

Orderabi
Üye
Zodiac dedi:

yeni bitirdim. pc master raceci olarak etkilenmedim diyemem adamlar yapmis. ps4 pro 4k hdrli tvde oynadim grafiksel olarak genel anlamda pcde boyle grafiklerle daha once karsilasmadim.

really nigga

Zodiac
Üye
pubg olabilir belki xd
discussioncontroller