Horizon: Zero Dawn
DharkanDharkan
Üye
Konsol oyunlarını Sony Türkiye mi ithal ediyor artık?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Sadece kendi oyunlarını diye biliyorum.
DharkanDharkan
Üye
Aral'ın sitesine çok nadir yeni oyun geliyor artık. Blizzard/FIFA/Ubisoft oyunları haricinde bir şey görmedim epeydir. Konsol oyunu da yok gibi bir şey zaten. O yüzden merak ettim.
defecteddefected
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dharkan dedi:

Aral'ın sitesine çok nadir yeni oyun geliyor artık. Blizzard/FIFA/Ubisoft oyunları haricinde bir şey görmedim epeydir. Konsol oyunu da yok gibi bir şey zaten. O yüzden merak ettim.

Batarlar inşallah.

DemifiendDemifiend
Üye
Yalnız oyun PS4'de gördüğüm en iyi grafiklere sahip oyun. Uncharted 4'ün grafiklerini bile beğenmemiştim ve böyle bir oyunun çıkacağını tahmin etmezdim (bir PC usta yarışçıyı dinlediniz). Frame rate düşmeleri de olmadı hiç, yeni nesil grafik diye buna derim ben. demek ki istenince yapılabiliyormuş. Diğer firmalar örnek almalı.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Kojima dayı boşuna mı Decima'yı seçti heeeeeeey gidi.
defecteddefected
Üye
Demifiend dedi:

Yalnız oyun PS4'de gördüğüm en iyi grafiklere sahip oyun. Uncharted 4'ün grafiklerini bile beğenmemiştim ve böyle bir oyunun çıkacağını tahmin etmezdim (bir PC usta yarışçıyı dinlediniz). Frame rate düşmeleri de olmadı hiç, yeni nesil grafik diye buna derim ben. demek ki istenince yapılabiliyormuş. Diğer firmalar örnek almalı.

4 yıllık boktan donanımla bu kadarcık yapabilmişler işte :)

bir de open-world oyun

pc'ye harcadığım paralara üzülüyorum ama elden bir şey gelmiyor işte. kucaktan kucağa hopluyoruz kendi isteğimizle.

donanım firmalarıyla işbirliği yapan pc oyuncusu sömürücü oyun firmaları ise; "bu grafik bu gerizekalılara yeter tamam daha abanmayın" deyip paracıklarını sayıyorlar.

ha grafik önemli mi önemsiz mi tartışması ayrı konu. ama yapan yapıyor, s.ken de s.kiyor işte. temiz.

sonra millet forumlarda birbirini yiyor xbox daha iyi grafik, ps4 daha iyi grafik, pc masterrace diye. cihazların sorunu yok ki. firmaların piçliği.

https://www.extremetech.com/gaming/171158-can-you-build-a-gaming-pc-better-than-the-ps4-for-400

DharkanDharkan
Üye
Allah ya neye inanıyorsan onun aşkına aynı şeyi ısıtıp ısıtıp başlama papağan gibi
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Defected sakin gözünü seveyim yıllardan beri aynı retorik anladık birader. Gereksiz yere konsol vs. pc çıkmasın. Adamlar mis gibi oyun yapmışlar işte güzel yanlarından konuşun.
discussioncontroller