Horizon: Zero Dawn
DharkanDharkan
Üye
Oltaya birileri gelsin diye yapıyor zaten de baydı, ban sebebi olsa keşke
Amenquiver
Mod
Oyun bana dinozorlu Farcry gibi geldi, umarım o kadar değildir.

Beğenenler: Astus, Asuna

creiGncreiGn
Üye
Gameplay bir hayli kaliteli gorunuyor ama open world'u bir ton gereksiz ivir zivirla doldurup "x saatlik icerigimiz var" demis olmalari yuksek ihtimal. 10-15 saatlik ana hikayesi vardir zaar.

Yine de, ps4 icin cikmis agir top denebilecek pek az oyundan biri bence. Death Stranding, GoW, Last of Us, GT falan gelsin bir bakalim.
dodgerdodger
Üye

Oyun bana dinozorlu Farcry gibi geldi, umarım o kadar değildir.

dinazorlu far cry da vardı zaten :F
Amenquiver
Mod
Haha o zaman mekanik dinozorlu diyelim
enKaienKai
Üye
Decima adıyla bildiğimiz oyun motoruyla yapılmış en kral oyunlardan.Oynanıştan çok manzaralar ön plana çıkıyor.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Far cry un aynısı aynısı

80 kere yapılmış formülün üzerine hiçbir şey koymamışlar

Uzun robota tırmanıp haritayı açtım bandit kampı temizledim ve collectible topladım

Grafiklerinin güzel olması dışında rezalet bi oyun

Verdiğim paraya çok üzüldüm

Yine saçma sapan bi konsol exc ile karşı karşıyayım. Keşke jrpg oynamaya devam etseydim. Ax be persona be

Beğenenler: Nesteress, Orderabi, Asuna

NesteressNesteress
Üye
Sağolasın doktor kardeş. Ben de nier mı alsam bunu nu alsam diye kararsız kalmıştım. Yapacak bir şey yok robot totosu izleyeceğiz artık
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
nier bu oyuna on bin basar be
Orderabi
Üye
bir de bu çöpü konsol > pc demek için kullanan adamlar var burada. oyunun çıkmasıyla unutulması 2 ayı buldu galiba lol.

defected dedi:

Demifiend dedi:

Yalnız oyun PS4'de gördüğüm en iyi grafiklere sahip oyun. Uncharted 4'ün grafiklerini bile beğenmemiştim ve böyle bir oyunun çıkacağını tahmin etmezdim (bir PC usta yarışçıyı dinlediniz). Frame rate düşmeleri de olmadı hiç, yeni nesil grafik diye buna derim ben. demek ki istenince yapılabiliyormuş. Diğer firmalar örnek almalı.

4 yıllık boktan donanımla bu kadarcık yapabilmişler işte :)

bir de open-world oyun

pc'ye harcadığım paralara üzülüyorum ama elden bir şey gelmiyor işte. kucaktan kucağa hopluyoruz kendi isteğimizle.

donanım firmalarıyla işbirliği yapan pc oyuncusu sömürücü oyun firmaları ise; "bu grafik bu gerizekalılara yeter tamam daha abanmayın" deyip paracıklarını sayıyorlar.

ha grafik önemli mi önemsiz mi tartışması ayrı konu. ama yapan yapıyor, s.ken de s.kiyor işte. temiz.

sonra millet forumlarda birbirini yiyor xbox daha iyi grafik, ps4 daha iyi grafik, pc masterrace diye. cihazların sorunu yok ki. firmaların piçliği.

https://www.extremetech.com/gaming/171158-can-you-build-a-gaming-pc-better-than-the-ps4-for-400

valla benchmark programları da genelde open world oluyor, içine iki üç content koysalar bunun kadar iyi gözükür zaten. cihazın sorunu nasıl yok anlamadım, 10 tane firmadan 1 tanesi arada 1 tane güzel gözüken oyun çıkartıyor onu da 30 fps ile oynuyorsun ve çöp cihaz aklanıyor zaar. seriiiiiin hikaye, seriiiiin.
discussioncontroller