ReCore (Xbox One & Win 10)
SammySammy
Üye
Xbox One'ın E3 konferansında duyurulan yeni exclusive oyunu.(Bir yanım Pcye de ileride çıkacağını söylüyor). Metroid Prime'ın yapımcısı Keiji Inafune liderliğinde geliştirilen oyun, kıyamet sonrası bir dünyada robotların da yardımıyla hayatta kalmaya çalışan bir kızın hikayesini anlatıyor. Oyuna dair henüz bir gameplay gösterilmedi ve bu sebeple oyun nedir ne değildir çok fazla bilgi yok. Şimdilik sadece aşağıdaki CGI trailer ve oyunun 2016'nın sonbaharında çıkacağı bilgisi var.

E3 fuarında beni heyecanlandıran iki oyundan biri, diğeri ise Ps4 exc. Horizon. :)

image
image
image

SammySammy
Üye
RedBeardRedBeard
Üye
hayret lan pinky gelip bla bla killer ow shit kawaiii yapmadı ya, kesin bu oyun çok iyi çıkar.
SammySammy
Üye
Pinky kardeş de artık nefesini boşuna tükettiğinin farkına varmış olmalı keza Xone ürünlerinin birçoğu şöyle veya böyle Pc'ye de aktarılıyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Windows 10'un şerefine bir kaç exlusive'in daha PC'ye geleceğini düşünüyorum.
SammySammy
Üye
https://youtu.be/WqTv7CZvYzE
Şu güzel oyunu niye gormezden geliyorsunuz ya? Koca sunumunda Microsoft'un nadir güzelliklerinden biriydi.
DharkanDharkan
Üye
Geçen sene sadece Xbox'a geliyor diye çok üzülmüştüm. Bu oyunu alabilirim duruma göre.
RidygoRidygo
Üye
RedBeard dedi:

hayret lan pinky gelip bla bla killer ow shit kawaiii yapmadı ya, kesin bu oyun çok iyi çıkar.

Sammy dedi:

Pinky kardeş de artık nefesini boşuna tükettiğinin farkına varmış olmalı keza Xone ürünlerinin birçoğu şöyle veya böyle Pc'ye de aktarılıyor.

Kullanıcı: Pinky_Demon
Yaptırım: Süresiz uzaklaştırma
Sebep: Forumda bulunmasının tek amacının insanları rahatsız etmek ve trollemek olması. Çok bile kalmıştı...

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Mighty No.9'un leşliğinden sonra bu oyundan umudumu kestim. (:
SammySammy
Üye

Beğenenler: __skytalker__

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Enslaved'i hatırlattı bir an

discussioncontroller