Solo: A Star Wars Story
SolidRisesSolidRises
Üye
image

http://www.imdb.com/title/tt3778644/?ref_=nm_flmg_dr_1

Star Wars Antolojisi‘nin 2018’de çıkacak olan ikinci filminin konusu hakkında aylardır çeşitli söylentiler ortalıkta dolaşıyor. Bugün gelen resmi açıklamada, nihayet ikinci filmin ne hakkında olacağı açıklığa kavuştu.

Han Solo‘nun hikayesini anlatacak olan film, genç Han Solo’nun bir kaçakçı, hırsız ve dolandırıcı oluşundan bahsedecek.

21 Jump Street, Cloudy With A Chance of Meatballs ve The Lego Movie filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Christopher Miller ve Phil Lord ikilisi yönetmen koltuğuna otururken, Raiders of the Lost Ark, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi gibi yapımların senaristliğini yapmış Lawrence Kasdan ve Jon Kasdan da senaryoyu kaleme alacaklar.

StarWars.com’a konuşan Lord ve Miller, bu projede çalışmanın onlar için rüya gibi bir şey olduğunu söylerken, riskler alacaklarını ve izleyiciye yeni ve benzersiz bir deneyim sunacaklarını da ekliyorlar.
kurtkapankurtkapan
Üye
evreni sağıyorlar zahir diyeceğim ama üst kadro iyi yaw
Sifon
Üye
han solo'nun kitapları baya güzeldi, türkçeye çevirilen 3 kitabı 1 hafta içinde okumuştum.

bence doğru bir şey yapıyorlar star wars temalı çok güzel filmler çıkabilir yeter ki gidip michael bay ile falan çalışmasınlar

Beğenenler: SolidRises

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spin Off filmleri ana filmlerden daha çok bekler oldum. Resmen en sevdiğim karakterlere film çekiyor adamlar. Bir de Obi Wan Kenobi'ye geldi mi tadından yenmez. Şöyle Ep 3 ile 4 arasında geçen bi Kenobi filmi enfes olur.
__skytalker____skytalker__
Üye
Han Solo'ya Harrison Ford'dan başka birini düşünemiyorum. Gençlik yılları diye kasmasalardı keşke.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Shia Lebouff oynasın
BonecrusherBonecrusher
Üye

Shia Lebouff oynasın

creiGncreiGn
Üye
Chris Pratt oynayabilir bence, karaktere gayet uygun. Hatta Indiana Jones reboot'u yapsınlar onda da oynasın.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Indy için Chris Pratt'in ismi geçiyordu bi ara. Şahsen hayır demem.

Beğenenler: Bonecrusher

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Shia for evah
PomeronPomeron
Üye
creiGn dedi:

Chris Pratt oynayabilir bence, karaktere gayet uygun. Hatta Indiana Jones reboot'u yapsınlar onda da oynasın.

Bence de, bayağı yakışır role ama Indi'yi başka biri oynasın.

discussioncontroller