Solo: A Star Wars Story
DemifiendDemifiend
Üye

Beğenenler: isotic, SolidRises

FaironFairon
Üye
Tüm olayı maske ve jetpack olan bir adamdan ne film çıkacak allasen. Disney düzgün kelle avcısı filmini çekilmesine izin vermez zaten, yumuşattıkça yumuşatırlar.

Beğenenler: rubyred, SolidRises, Corax

RidygoRidygo
Üye
Anthony Ingruber dururken saçma sapan alakasız bir insanı cast etmiş olmaları çok üzücü.

Üstelik Anthony, Harrison Ford'un geçnliğini mükemmel şekilde canlandırabildiğini kanıtlamıştı The Age of Adeline'de.

Gerçekten çok yazık.

image

Beğenenler: SolidRises

__skytalker____skytalker__
Üye
Fairon dedi:

Tüm olayı maske ve jetpack olan bir adamdan ne film çıkacak allasen. Disney düzgün kelle avcısı filmini çekilmesine izin vermez zaten, yumuşattıkça yumuşatırlar.

Ee tamam işte, içini doldurması çok daha kolay olurdu.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
boba fett herhangi bir evrendeki en balon karakter falan adeta

Beğenenler: rubyred

isoticisotic
Üye
Ridygo dedi:

Anthony Ingruber dururken saçma sapan alakasız bir insanı cast etmiş olmaları çok üzücü.

Üstelik Anthony, Harrison Ford'un geçnliğini mükemmel şekilde canlandırabildiğini kanıtlamıştı The Age of Adeline'de.

Gerçekten çok yazık.

Spoiler:

image
" border="0" />

bir yönden haklısın ben de Anthony olsun çok istiyordum ama bu rolü Anthony'nin kabul etmeme olasılığı da çok yüksek teklif gitse bile. Zaten bir filmde oynamışken Harrison Ford'un gençliğini daha devam ederse ,ki bu Han Solo filmi çekme olayı bir filmde bitmez, adamın üstüne Harrison Ford yedeği yaftası yapışır kalır istemeden de olsa. Bir oyuncunun da en istemeyeceği şeydir bu büyük ihtimalle kendi adına kariyer yapmaktansa başkasının yedeği olarak kalmak.

Yeni seçilen adam Anthony kadar olmasa da biraz makyajla falan idare eder ya hem. Karakteri de iyi canlandırırsa çok da göze batmaz bence.

Beğenenler: Dharkan

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Demifiend dedi:

Içindeki beni ilgilendirmiyor. Suiti güzel.
matadorkaanmatadorkaan
Üye
Kardeş, Prequel'deki Jango Fett'i düşünün. Ben çok beğenmiştim onu, Boba onun birebir klonuysa oldukça karizmatik karakter oluyor bence :D
SolidRisesSolidRises
Üye
Woody Harrelson katılmış.

“We couldn’t be more excited to work with an artist with as much depth and range as Woody,” said the film’s directors Phil Lord and Christopher Miller. “His ability to find both humor and pathos, often in the same role, is truly unique. He is also very good at ping pong.”

kurtkapankurtkapan
Üye
Yeaaah
discussioncontroller