Oyungezer'in Gezen Kısmı
ErimErim
Oyungezer
Millet selam!

Bazılarınız biliyor olabilir, çok otostopçu bir insanım. Lafı uzatmayacağım, Türkiye'yi gezmekteyim yine bütün yaz, uğradığım yerlerde de OGZ okurlarıyla tanışmak isterim mümkün olursa. Ne dersiniz, iki muhabbetin belini kıralım mı?

Şu an Fethiye'deyim mesela, yarın gün içinde Ölüdeniz taraflarında olacağım. Gezdikçe de rotamı buradan paylaşırım. İsterseniz Facebook'tan da ekleyebilirsiniz. Ben şimdi çadırıma girip yatıyorum, haberleşelim genşler.

Beğenenler: Phenomenon

DharkanDharkan
Üye
Forumdakiler dergiyi alıyor mu yav
PhenomenonPhenomenon
Üye
Bostancı'ya geri dönünce görüşelim hacu =)
QuendarthQuendarth
Mod
Tek başına mı geziyorsun?
SoddorathSoddorath
Üye
Dikkat et dostum gezginlerin sonu pek iyi olmuyor memlekette.

Beğenenler: Erim

ErimErim
Oyungezer
Evet tek başıma geziyorum, ama mutlaka yolda birileriyle tanışılıyor. Şu an yola çıkışımın sanırım 15. günü falan. Ölüdeniz'in güneyindeki kabak koyundayım. Buradan sonra yarın sabah Ölüdeniz'den geçerek Denizli'ye doğru hareket edeceğim. Oradan Afyonkarahisar, sonra Eskişehir, Bursa, Yalova ve son olarak İstanbul. Yolda buluşup muhabbet etmek isteyenler olursa buradan yazabilirsiniz, Facebook'tan takip edebilirsiniz (Erim Bilgin yazınca çıkan mikrofonlu kıvırcık benim). Tanışmak gerçekten güzel olur. Bu başlığı da arada güncelleyeceğim, ama dediğim gibi, Facebook'tan takip etmeniz daha kolay.
ErimErim
Oyungezer
Güncelleme: Rota değişti; sahilden kuzeye çıkarak gideceğim istanbul'a. Rotamda Bodrum, İzmir falan var. Güncelleyeceğim.
discussioncontroller