DC Animated Universe (Nam-ı Diğer DCAU)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Linkteki habere göre, Batman: Gotham by Gaslight çizgi romanı da animasyon filme uyarlanacak mış.

https://www.comicbookmovie.com/animated_features/batman-gotham-by-gaslight-officially-revealed-as-warner-bros-next-dc-animated-feature-a152320

JBC bu kitabı basmıştı. 1800'lerde geçiyor ve hikayede Jack the Ripper'da var. Keşke Batman'in Hellboy ile olan macerasını da uyarlasalar.
isoticisotic
Üye
image
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
3.sezon 26 bölüm olacakmış. Ilk 10 bölüm tamamlanmış. Daha çok büyüklere hitap edecekmiş.

4 ve 5.sezon planlari yapılmaya başlanmış.
__skytalker____skytalker__
Üye
Kid Flash'ın kostümü gereksiz değiştirmişler yav, eskisi daha güzeldi.
isoticisotic
Üye
Bu Bart ama
Üye
Biliyorum, Bart da normal Kid Flash kostümünü kullandıydı. Tasarım olarak da daha güzeldi zaten, beğenmedim bunu.
He4r0xHe4r0x
Üye
Hangi Robin bu? Tim'i geri plana atıp Damian'ı öne çıkarmamışlardır umarım. Velet babası gibi her yerde...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Benim de aklima o geldi. İnşallah Tim Drake'dir.
isoticisotic
Üye
Tim o ya büyük ihtimalle. kostümü sezon 2yle nerdeyse aynı. hem damian için fazla uzun o karakter.

blue beetle'la artemisin arasındaki kim ?

Biliyorum, Bart da normal Kid Flash kostümünü kullandıydı. Tasarım olarak da daha güzeldi zaten, beğenmedim bunu.

ya onu o an saygı olsun diye giymişti sonuçta. kostüm o kadar güzel değil tabi ama aynısını yapmamaları daha iyi bence. Wally'yi getirsiniler sezon ortasında < 3
Üye
Romanları kastettiydim isot.

Yeni karaktermiş o kız da.

Beğenenler: isotic

discussioncontroller