Mafia III
TheodrienTheodrien
Mod
Biriktirdiğimiz parayı harcayacağımız bir yer yok sanırım şu an oyunda, değil mi? Gördüğüm kadarıyla sadece silah satıcısı var. Her yer deli gibi silah kaynadığı için de hiç parayla silah almadım. Yani şu anda 1 dolar bile harcamadım oyunda, deli gibi para birikti.

Oyuna sonradan eklenecek şeylerde bu para kullanılacak sanırım ama o da saçmalık. Sonradan eklenecek şeylerin (karakter-araç kişiselleştirmeleri gibi) en başında oyunda olması gereken şeyler olduğunu zaten biliyoruz. Ben oyunu bitirdikten sonra onları ücretsiz olarak dlc adı altında vermeleri umrumda olmaz. Zaten oyun içi görevler sürekli tekrar ediyor, bir de oyunu en başından ben tekrar oynamam kesinlikle.

İşin komik yanı, Lincoln her Underboss ile konuşurken "baş koyduğumuz bu yolda deli gibi para lazım olacak, o yüzden her işten payımı isterim" diyor. Parayla adamlar tutup, racket'lara koruma gibi görevler verseydik, parayı harcadığımız mantıklı bir yer olurdu en basitinden.
LostLost
Üye
radial menude üstteki polisten kurtulma, telefon hatlarını kesme ve adam çağırma seçenekleri paralı, markerlar bitince parayla kullanıyosun

silah satıcısından silah almıyosan upgrade'leri al
TheodrienTheodrien
Mod
Yapay zeka sıkıntılı olduğu için, nerdeyse her çatışmadan yara almadan çıkıyorum. Bu yüzden hiç geliştirmeleri veya radial taleplerini kullanma ihtiyacı hissetmedim bir türlü.

Oyunun tek beğendiğim kısmı, ara sahneler, müzikler ve seslendirmeleri. Özellikle ara sahnelerde mimikler gayet net görülebiliyor. 1 sene sonra oyunun tüm paketleri de çıktıktan sonra biraz daha toparlanmış olur diye tahmin ediyorum.

Beğenenler: Astus

LostLost
Üye
ben de markerlar bitince o özellikleri kullanamam zaar diye diye hiç kullanmadım bitirene kadar, marker olayını araştırıp tekrar başladım sakladığım save'den(underbossları açtıktan sonra); vitoya veriyorum her yeri ve her çatışmaya adam çağırıyorum, geriden izliyorum naapacaklar diye
SwooshSwoosh
Üye
bu oyunun görev sistemi neye benziyor diye düşünüyorum oynamaya başladığımdan beri, bugün aklıma geldi. hayatımda oynadığım en bayık, en bitse de gitsek dedirten, en tekdüze, en özelliksiz gibi bir çok en'in başını çeken ilk assassins creed oyunu.
2016 senesinde bu kadar düz oyun AAA yapabilmek zor iş gerçekten takdir ettim.

Beğenenler: Astus, Skelator

Project_ScorpioProject_Scorpio
Üye
Yılın en çöp oyunu Mafia serisine hakaret sayılabilecek düzeyde özensiz yapılmış, yamalarla bile düzelemeyecek sorunları olan, ruhsuz, oldgen ve edeceği max 30$ olan çook vasat bır yapım satın alanlar coktan buzlu soğuk suları sürahi ile içmiştir bile yarasın.
DemifiendDemifiend
Üye
Sonuçta PC'ye de çıkmış bir oyun. Tabii dandik olacaktı. PS4 ya da X1 exc. olsaydı mükemmel bir oyun olacaktı, ama PC yüzünden kötü oldu.

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
DharkanDharkan
Üye
Humble'a düştüğünde alınır
kurtkapankurtkapan
Üye
oyunun patlamasına, konunun ölmesine o kadar sevindim ki yaw
discussioncontroller