American Truck Simulator
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
eğer forum içi arama fonksiyonunda herhangi bir sıkıntı söz konusu değilse halen bununla ilgili bir başlık açılmamış demektir... şu halde Gamescom 2015'te yayınlanan trailer vesilesiyle başlığı da açılmış olsun...

TaxmanTaxman
Üye
boşş

bunun yerine euro coach simulator çıkarmaları lazım. hemen parayı basardım.
XFire1994
Üye
Euro coach hala çıkmadı mi

Laaaaame
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Bir de DLC olarak çıkacak :D Bir de bitirseler.
LancasterLancaster
Üye

Beğenenler: RedBeard

ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Oyun şu an itibariyle malum yerlere düşmüş bulunmakta.

Oyunu az önce oynadım ve ilk gözlemlediklerimi yazıyorum (değişik şeyler bulursam eklerim);

- Şu anlık California ve Nevada eyaletleri bulunmakta ve oyuna bunu güzel yansıtmışlar,
- Sadece 2 tür tır bulunmakta ve bunlar lisanssız,
- Amerika olduğu için varsayılan olarak "Imperial" geliyor, istenilirse "Metric" olarak değiştirilebilir,
- Arayüz ve diğer özellikler ETS2'den kopyala yapıştır yapıldığı için ETS2 oynadıysanız oyuna alışmakta zorlanmayacaksınız,
- Polis araçlarına falan denk geldim. Bu güzel bir ayrıntı olmuş. Herhangi bir cezai duruma girişildiğinde (kırmızı ışıkta geçme, radar vs.) polis sirenleri çalmaya başlıyor ama şu anlık bana görsel gibi geldi,
- Yükü hedefe ulaştırdığınız anda direk hedefe götürmek yerine 3 farklı seçenek sunuluyor daha sonrasında seçtiğiniz seçeneğe göre yükü park ederek bırakıyorsunuz veya direk bitiriyorsunuz.

Sonuç olarak ETS2'nin Amerika versiyonu gibi birşey olmuş. İleride iyice geliştirirlerse Amerika olmasından dolayı uzun süreli oynatır gibi duruyor ama şu hali ile zor.
salih32salih32
Üye
Sistem gereksinimleri nasıl acaba ets 2yi orta ayarda oynamıştım bi deneyeyim
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
ETS2'nin sistem gereksinimleri ile aynı.

MINIMUM:
Processor: Dual core CPU 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
Hard Drive: 3 GB available space

RECOMMENDED:
Processor: Quad core CPU 3.0 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760-class (2 GB)
Hard Drive: 3 GB available space
salih32salih32
Üye
64 biti zorunlu kılmışlar bu sefer oyun açılmıyor. 2gb ram var ama pcye 64 bit yüklicem sanırım. Cities skyline da oynayamamıştım bu yüzden
kurtkapankurtkapan
Üye
yapma beeee
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Muhtemelen güncellemelerle düzelir oyun ama ETS'den aldığım zevki alamadım. Kısaca artılar eksilerden bahsedersem:

+Amerika'yı güzel resmetmişler, yollar binalar falan çok güzel.
+Sonunda park etmede zorluk seviyesi getirmişler.
+Sağda solda ince detay çok. Yolun kenarında müzikle dans eden adam gördüm diyeyim örnek olarak.
+Şehir içleri daha karakteristik ve büyük.

-AI ETS'den daha kötü.
-Yoldaki neredeyse tüm arabalar eski model. Buna hiç anlam veremedim.

İlk izlenim olarak böyle. Dediğim gibi güncellemelerle halledilebilir çoğu sorun, zaten haritayı da genişleteceklermiş. Ben ne Amerikan tırlarını ne de Amerika'yı sevdiğim için pek oynamam muhtemelen, ama ETS motoruyla Amerikan halini yapmışlar gibi düşünebilirsiniz kısaca.
discussioncontroller