American Truck Simulator
dodgerdodger
Üye
TaxmanTaxman
Üye
oyunda volvo sembolü de gördüm ama şu an satış yeri falan yok.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Taxman dedi:

tek isteğim kar şu oyundan.

Hemde nasıl, ben ETS2 karlı mod yükledim güzel aslında ama yine yeterli gelmedi .
ATS içinse steamde şu an millet 2 tır hariç oyun güzel olmuş diyorlar. Şahsen DLC ler patchler falan geldikten sonra almayı tercih ediyorum .

Beğenenler: Taxman

TaxmanTaxman
Üye
pffffff oyun 60 lira yaw. ben 30 lira falan bekliyordum bu fiyata alınmaz.
RidygoRidygo
Üye
Kamyoncu oyunu oynamanın keyif veren ve bağımlı yapıcı özelliği nedir? Çok seviliyor anlam veremiyorum. Uzaktan bakınca çok sıkıcı görünüyor.

Olayı nedir?
FaironFairon
Üye
Uzaktan bakınca anlaşılmıyor o ama oyuna basladigin an içindeki kamnyoncu ortaya çıkıyor.
RedBeardRedBeard
Üye
Forumda ilk defa oyun şöyle böyle iyi falan diye yazan arkadaşları gördükçe dalga geçiyorlar herhalde gibisinden sanmıştım. Hatta bir yerlerde mesaj atmıştım ciddi misiniz diye. O ara yurtta kalıyordum, bi bakayım neymiş diye yükledim oyunu. 3 gün içerisinde 4 katlı yurdun 3 katında ets dışında bişi oynanmaz oldu. Hatta oyun oynamayı sevmeyenler bile başlamıştı oyuna.

Beğenenler: Nesteress, creiGn, Lost

salih32salih32
Üye
Benim ev arkadaşım oyunlarla alakası olmayan biriydi.benden gördü Ets2yi. İşte en son pcyi tvye bağlamış bi yanda sigara bi yanda bira arkada arabesk müzik oyunu oynuyodu
Rasixius
Üye
Daha önce hiç oynamadım.Bi denemek istiyorum.Euro truck simulator 2 mi oynasam bunu mu?Türkiye haritası falan kullanıyo musunuz güzel yapmşlar mı
JerryJerry
Üye
araba sürmekten hoşlananlar beğeniyor genelde, alırken ben de hiç seveceğimi tahmin etmiyordum ama uzun yol özlemimi gideriyor. Amaç zaten kamyon sürmekten çok şirketi büyütmek.
discussioncontroller