American Truck Simulator
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Rasixius dedi:

Daha önce hiç oynamadım.Bi denemek istiyorum.Euro truck simulator 2 mi oynasam bunu mu?Türkiye haritası falan kullanıyo musunuz güzel yapmşlar mı

Eğer Amerika'da sürmeyi seviyorsan ATS, Avrupa bölgelerinde sürmeyi seviyorsan da ETS 2. Şu anlık ATS'nin içeriği az olduğu için uzun vadeli oynatmayabilir. Bölgeler dışında iki oyunun mekaniği de ince farklar dışında hemen hemen aynı.
Rasixius
Üye
ETS 2 biraz daha oturmuş gibi geldi bana onu deneyeyim önce bi.Bana öyle geliyo ki oyunun şirket büyütme kısmına odaklanıcam.Bu tür oyunlarda hep öyle olur :)
Üye
Evet şu anda ETS 2 çıktığı ilk zamana göre iyice oturmuş durumda. Eğer oyunun orijinal değilse Going East ve Scandinavia DLC'lerini içeren paketi indirmeni tavsiye ederim, oyunun orijinalse ve sende bu iki DLC yoksa almalısın.

Eğer ETS 2'ye mod falan bakmak istersen şu siteyi de şöyle bırakayım; http://ets2mods.org/
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
ETS2 Going East ve Scandanevia DLC leri ile birlikte 10 numara 5 yıldız . ETS nin en afedilmez yanı Kar ve kötu hava şartlarının olmaması . Ek olarak keşke yapay zekanın yönettiği rakip firmalar olsaydı, onlarda bizimle yarışıp,onlarda kamyonlarını modifiye etseydi falan,güzel olurdu baya .
JerryJerry
Üye
ATS'nin yarısı çölde geçiyor bu arada, ona dikkat edin.
TaxmanTaxman
Üye
söylemediğim bir şey kalmış, oyunda vitese bi alışamadım, 18 vites var araçta çok kısa aralıklarla atılıyor, o devir şeysi dönmüyor bile vites atana kadar. şimdi kendi tırımı da aldım aynı şey 13 vites olmasına rağmen, vites bir garip araçta.
tersadamtersadam
Üye
Ben hala 7,5 ile 12,5 arasi ets2 ariyorum. Lafi gecmisken soyleyeyim dedim.
kurtkapankurtkapan
Üye
Taxman dedi:

hiç mi 18 wos oynamadınız ulan

yılların peterbilti kenworthu bilinmiyor. bu nasıl bir cahillik

umarım adam akıllı lisansları toplarlar. daha mack gelecek, western star gelecek, freightliner gelecek

oyunu oynamadım henüz. sanıyorum en kötü yanı mod kurmadan efsane amerikan çekicilerini göremeyeceğiz. misal kenworth w900
freightliner fla
peterbilt 362

bu uzay çağı tasarımlı yeni nesil çekiciler benim sinirimi bozuyor
Üye

Beğenenler: kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
OH BE

ne güzel ne tatlı adamlar bu adamlar

dahası da gelsin
discussioncontroller