American Truck Simulator
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
ETS2'den önce oynadığım tek tır oyunu 18 Wos'tu ki 2003-2004'te falan oynadım, o zamanlar 12-13 yaşında bebe olduğumu düşünürsek tır markaları hakkında en ufak ... vermediğim ortada :)

Onun dışında Amerikan tırları hiçbir zaman ilgimi çekmedi, ne tasarımlarını ne motorlarını seviyorum.

Lakin SCS ETS2'de yaptığı gibi tüm markaları yavaş yavaş toparlar, ona eminim, o yüzden sıkıntı yaşanmaz çekici konusunda.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Yeni nesil bunu bilmez :)

image
image

Kargo margo taşımayı bırak bildiğin tır yarışı oyunuydu bu. Kuzenimle saatlerce oynardık . aaahh ahhhh ....

Beğenenler: hammer_of_alkadraz, Astus, Gun

FaironFairon
Üye
King of the Road vardı ya, deli gibi onu oynardım ben.

Beğenenler: Taxman

kurtkapankurtkapan
Üye
18wos across america....

Beğenenler: Lost, dodger

hebelehoohebelehoo
Üye
Muhteşem olmuş. ETS 2'den birazcık daha iyi bile diyebilirim. Geceler çok güzel olmuş. Bu sefer saat 23 olduğu an ortalık aniden kararmıyor, yavaş yavaş kararıyor.

Tek eksik harita biraz küçük geldi şimdilik. Onun dışında ETS 2'yi ilk oynadığım zamanlarda gibiyim. Hatta radyoyu da açtım, normalde çok sevmiyordum ama Amerikan radyoları hoşuma gitti, atmosferi daha bir acayip oldu radyoyla.

ETS 3 nasıl olacak acaba?

TrenzaloreTrenzalore
Üye
hebelehoo dedi:

Muhteşem olmuş. ETS 2'den birazcık daha iyi bile diyebilirim. Geceler çok güzel olmuş. Bu sefer saat 23 olduğu an ortalık aniden kararmıyor, yavaş yavaş kararıyor.

Tek eksik harita biraz küçük geldi şimdilik. Onun dışında ETS 2'yi ilk oynadığım zamanlarda gibiyim. Hatta radyoyu da açtım, normalde çok sevmiyordum ama Amerikan radyoları hoşuma gitti, atmosferi daha bir acayip oldu radyoyla.

ETS 3 nasıl olacak acaba?

SCS tamamen saçmaladı. 2 eyalete ve 2 tıra 60 TL isteyerek çıkardılar oyunu. ETS 2'nin Fransa yenilemesine de para isterler mi bilmiyorum.

Arizona DLCsi gelecek bedava
discussioncontroller