Laptop İşi Yattı :/
PomeronPomeron
Üye
İstanbul. :/ Sağol yine de.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Pomeron dedi:

Aynı parçaları daha ucuza alabileceğim başka yer varsa mağaza olarak, tavsiyelere açığım.

Nova var.

DharkanDharkan
Üye
İnternetten almayacaksan git vatan'dan al işte. Rahat edersin.

Beğenenler: Astus, Pomeron

AstusAstus
Üye
aynen, adamlar kurup teslim ediyorlar.

gerçi acemi varsa kötü oluyor. ben, pc'yi toplattırıp evde açtığımda çalışmamıştı kasa. meğer reset'le power kablolarını ters bağlamışlar. sonra da ön fanı bağlamayı unutmuşlarsadfs
PomeronPomeron
Üye
Yavaş yavaş alacağım vakit yaklaşıyor. Kasayı yenilemek yerine üstüne klasik ''ilk bilgisayar aksesuarları'' da alıp yeni PC yapacağım sanırım. İşte hoparlör, klavye, mouse filan. Bunlar sıradan olacak ama şeyi soracaktım: Şimdi monitörü HDMI girişi olan bir tane alırsam ileride konsol filan alırsam o monitöre bağlayıp, PC'nin hoparlöründen de ses alabilir miyim?
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
hayır.
DharkanDharkan
Üye
Monitörde hoparlör varsa ondan alırsın anca, başka bir şeyden alamazsın
PomeronPomeron
Üye
Yani PS4'e uyumlu bir hoparlör almam lazım aletin girişlerine takmak için, öyle oluyor değil mi?
AstusAstus
Üye
Vga ya da dvi dönüşturucu alip (ses cikisi verenler) o sekilde ses sisteminden ya da baska harici hoparlorlerden ses falan ses alabilirsin. Hdmi kalitesinde goruntu verir mi bilmiyorum ama benim vga girisli monitor bile 720p'de cam gibi gösteriyordu. X540 logitech bagliydi falan.

Beğenenler: Pomeron

PomeronPomeron
Üye
Pomeron dedi:

YŞimdi monitörü HDMI girişi olan bir tane alırsam ileride konsol filan alırsam o monitöre bağlayıp, PC'nin hoparlöründen de ses alabilir miyim?

Bu soruyu yanlış sormuşum bu arada. Demek istediğim şuydu: PS4'ün üzerinde aynı PC kasasına takılırken olduğu gibi hoparlörleri bağlayabileceğim girişler var mı ve bu yolla hoparlörlerden ses alabilir miyim(tabi ki kendi adaptörleri fişe takılı olacak)?

Bu arada toplayacağım PC'de işlemciyi şununla değiştirirsem n'olur?

http://www.vatanbilgisayar.com/amd-fx-x8-8320-soket-am3-35ghz-16mb-onbellek-125w-32nm-islemci.html

Oyunlar için daha mı iyi, yoksa daha mı kötü olur? Bir de uzun vadeli dönem açısından tabi.
discussioncontroller