Football Manager 2016
BenjaminBenjamin
Üye
image

Si Games'in her sene binlerce oyuncuyu uykusuz gecelere sürükleyen Football Manager serisi, yeni sezonda da tam gaz devam ediyor. Bugün firmanın Football Manager için olan Twitter hesabı üzerinden Football Manager 2016'nın çıkış tarihi ve yeni özellikleri paylaşıldı.

13 Kasım'da PC, Mac ve Linux için çıkacağı açıklanan Football Manager 2016'nın ilk özelliklerinden birisi menajerimize getirilen karakter yaratma ekranı oluyor. Bu kısımda tıpkı bir RPG oyunundaymış gibi menajerimizi oluşturabiliyoruz. Maç esnasında yedek kulübesinden doğru menajerimizi bu haliyle görebileceğimiz belirtiliyor.

Her sene maç motoruna yenilikler ekleyen yapımcı ekip, Football Manager 2016 ile beraber üç boyutlu maç motoruna 2000'den fazla yeni animasyon eklemiş. Daha detaylı duran top taktikleri yapmamızı sağlayacak olan yeni maç motorunda yapay zeka geliştirmeleri de yapılmış.

Football Manager 2016'da menajer özelleştirmesi yapabildiğimiz gibi, futbol kulüplerini de istediğimiz şekilde değiştirebileceğiz. Oyunda her ne kadar sıfırdan yeni bir kulüp oluşturma seçeneği yer almıyor olsa da, mevcut herhangi bir takımı istediğiniz şekilde değiştirebileceksiniz.

Oyuncu kontratı, transfer ekranı, sakatlık, yönetimle finansal konuşmalar ve oyuncu tedavisi konularında da büyük yenilikler sunmayı hedefliyor

BSC

BenjaminBenjamin
Üye
Betası çıkmış.
Mr_AceMr_Ace
Üye
sultanı olmayınca başlığını açmak da bu zamana kalmış :D

Geliştirilmiş maç motoru da var. Sadece 100 kaat.
BenjaminBenjamin
Üye
Playstore'da doğum günü indirim kuponu muhabbetiyle 80 liraya geliyor.
ElagordElagord
Üye
Voidu'da 75tl.
salih32salih32
Üye
Yine çok fazla be abi. Bu oyunun ederi en fazla 50 liradır.
BenjaminBenjamin
Üye
O kadar bile etmez ama alacağım :/
salih32salih32
Üye
Valla millet bu sefer olmuş falan diyo steamde
BenjaminBenjamin
Üye
Her sene aynı muhabbet dönüyor güvenemiyor insan. 1-2 gün yetmiyor anlamaya.
oropheroropher
Üye
11 Kasım'a kadar beklerseniz detaylı yorumlarımı paylaşırım..
ElagordElagord
Üye
Çıktıktan bir kaç ay sonraki ilk büyük indirimde %20 - %50 indirim falan yiyecektir... Almak için onu beklicem vala, her sene öyle oluyor.
discussioncontroller