Football Manager 2016
hebelehoohebelehoo
Üye
Ben de 12'yi hala oynuyorum. Belki biraz abartılı olacak ama CM 01/02 ayarında bir oyun aslında. Asıl değeri ilerde anlaşılacak.

AstusAstus
Üye
kadro güncellemesi var mı günümüz için FM 12'de? varsa oynayım ben de ya.
ElagordElagord
Üye
2014 icin vardı sanırım kadrolar hatırladığım kadarıyla ama günümüz kadrolarını bilmiyorum, bi araştırmak lazım...

Bu arada Fm16 oynanilacak kıvama geldi mı arkadaslar, deger mı almaya, ne diyorsunuz? Peç meç çıktı mı?
BenjaminBenjamin
Üye
Elagord dedi:

2014 icin vardı sanırım kadrolar hatırladığım kadarıyla ama günümüz kadrolarını bilmiyorum, bi araştırmak lazım...

Bu arada Fm16 oynanilacak kıvama geldi mı arkadaslar, deger mı almaya, ne diyorsunuz? Peç meç çıktı mı?

Oyun güzel. Sakatlık problemi vs olmuyor hiç

Yalnız oyun aşırı zor bu sene önceden söyleyeyim.
Dave Blake
Üye
Benjamin dedi:

Elagord dedi:

Peki şu ''Kazanmak için sürekli hücum oynatmalısın!'' mantığı da gitmiş mi? Yani 1-0 öne geçip skoru koruyabiliyor muyuz?

FaironFairon
Üye
Kenardan oyuna mudaheler sayesinde skora yatabiliyoruz. Gerçi 2 3 kere yapmak durumunda kaldım, onlarda ise yaradı ama hep işliyor mu onu bilmiyorum.
BenjaminBenjamin
Üye

Benjamin dedi:

Elagord dedi:

Peki şu ''Kazanmak için sürekli hücum oynatmalısın!'' mantığı da gitmiş mi? Yani 1-0 öne geçip skoru koruyabiliyor muyuz?

Aslında tam tersi olmuş diyeyim. Hücum oynadığımda kesinlikle maçları rahat kazanamıyorum. Defansı sıkı tutmak bu oyunda çok önemli olmuş.
MosquéteroMosquétero
Üye
şu oyunu oynayabilenleri çok kıskanıyorum yav. 7 yıl oldu her sene indirip bir takımla 1 sezon oynayıp beceremeyip kapatıyorum. ben de bi takımı alıp başarıdan başarıya koşmak istiyorum, başarı hissiyatını tatmak istiyorum. ANNE BİZE NİYE ALMIYORSUN BİZİM PÜSKEVİTİMİZ NERDE?
sırrınız nedir yaw?
BenjaminBenjamin
Üye

şu oyunu oynayabilenleri çok kıskanıyorum yav. 7 yıl oldu her sene indirip bir takımla 1 sezon oynayıp beceremeyip kapatıyorum. ben de bi takımı alıp başarıdan başarıya koşmak istiyorum, başarı hissiyatını tatmak istiyorum. ANNE BİZE NİYE ALMIYORSUN BİZİM PÜSKEVİTİMİZ NERDE?
sırrınız nedir yaw?

Hazır taktikle oyna. Oyunun tadına varınca yeni bir şeyler denemeye başlarsın :P
MosquéteroMosquétero
Üye
antrenmanlar? scouting? nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum yaw : ((
discussioncontroller