Fate Serisi
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Fate başlığı olmadığını gördüm açayım dedim. Fate'in tüm serilerini izledim severek ama baktım ki baya dev külliyat bu bir yığın şey var kafam allak bullak oldu acaba biri açıklayabilir mi seriyi herşeyi ile tam olarak ? Oyunlarını falan nerden bulabilirim acayip oynamak istiyorum :)
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
oyunları eroge oyunlar.
light novel olarak geçiyor.
serinin kendisi(anime) çok güzeldir. ana karakter sebaa diyerek moda edinceye dek.
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Shirou acayip bir karakter yav. Gıcık olduğum çok zaman oldu seri boyunca kendisine :) Zero'nun Stay Night'lardan daha iyi olmasının nedenlerinden biri Kiritsugu gibi ayaklı karizma bir ana karaktere sahip olması Shirou'ya kıyasla.
Üye
her sebaaa diyişinde iki çakasım geliyor ağzına.
ulan saber bide ona aşık oldun ya. hiç bir şeyi beceremeyen büyüsüz bir süprüntüye.
bide üstüne harem kurdu.

Beğenenler: S0lidGamer

S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Bir UBW'de Gilgamesh'i dövdü onun dışında aklımda yok adam akıllı bir şey yaptığı. Ulan 2 sezon boyunca bir şey yapamayan adamın Gilgamesh'i dövdüğünü görünce afalladım bir an. İyi dövdü ama hem karizma oldu hemde karizmayı dağıttı G'nin :D

Beğenenler: keldorn_thepaladin

Üye
gılgameshi nasıl alırsın yahu.
gerçi biliyormusun bilmiyorum ama archerda onun gelecekteki versyonu.
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
UBW'de zaten söylüyorlardı ama bana koyan UBW'yi izlemeden önce onu spo yemiş olmam daha önceden. Hayatımda yediğim en kötü spoiler idi be kafayı yemiştim. Archer Shirou'yu kesse idi tıkımı çıkarmazdım o dövüşte bide belirtmem gerek :D

Üye
ulan shirou o ezikliği ile nasıl 6 kızı yanında tutup harem kuruyor lan!!
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Shirou'yu geçelim de İskender seride favori karakterim oldu be. Adam gibi adam, kral gibi kral :D O son savaşında gözyaşlarımı tutamadım valla. Böyle karakterler her zaman gözükmüyor animelerde :)
Üye

Shirou'yu geçelim de İskender seride favori karakterim oldu be. Adam gibi adam, kral gibi kral :D O son savaşında gözyaşlarımı tutamadım valla. Böyle karakterler her zaman gözükmüyor animelerde :)

iskender lancelot ve ilk serideki lancerla assasin.
iyilerdi be.
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Hercules'e deli derdim sonra Lancelot'u gördüm :D Zero'daki Lancer mükemmeldi be ama çok şerefsizce öldü yav :( Ulan Kiritsugu...

discussioncontroller