One Punch Man
owleyesowleyes
Üye

Şu anda berbat gidiyor kurgusu olmayan tek bölümlük olaylar şeklinde. (En nefret ettiğim anime tipidir) Mangasını okumadım açıkçası ama anime 12 bölüm olacakmış diye duydum toparlaması için çok az şansı var.

Belli ki yanlış beklentilerin varmış OPM'den. Tür olarak shounen, komedi, hatta hatta shounen parodisi diye anılır çoğu yerde. Diğer shounenlerin aksine ana karakterimiz en başından beri, en güçlü olan karakterdir hikayenin geçtiği evrende. Zaten manganın adından da anlaşıldığı gibi tek atar herkese. Yani uzun lafın kısası komedi animesi olarak izlemeni öneririm.

Amme hizmeti Genos - Saitama karşılaşması webmi. Reddit'te yazdığına göre bu bölüm çok sağlam animatörlerin sidik yarışına dönmüş iyice. Güzel güzel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://d.maxfile.ro/qkwdexcbua.webm
__skytalker____skytalker__
Üye
Ahahahahaha Saitama'nın test sahnesi...
TheWorld21TheWorld21
Üye
owleyes dedi:

Şu anda berbat gidiyor kurgusu olmayan tek bölümlük olaylar şeklinde. (En nefret ettiğim anime tipidir) Mangasını okumadım açıkçası ama anime 12 bölüm olacakmış diye duydum toparlaması için çok az şansı var.

Belli ki yanlış beklentilerin varmış OPM'den. Tür olarak shounen, komedi, hatta hatta shounen parodisi diye anılır çoğu yerde. Diğer shounenlerin aksine ana karakterimiz en başından beri, en güçlü olan karakterdir hikayenin geçtiği evrende. Zaten manganın adından da anlaşıldığı gibi tek atar herkese. Yani uzun lafın kısası komedi animesi olarak izlemeni öneririm.

Amme hizmeti Genos - Saitama karşılaşması webmi. Reddit'te yazdığına göre bu bölüm çok sağlam animatörlerin sidik yarışına dönmüş iyice. Güzel güzel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://d.maxfile.ro/qkwdexcbua.webm

Komedisi rezalet davranış komedisi yapmaya çalışmışlar espriler çok az ve komik değil.

Üye
image
GunGun
Üye

...

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Absürtlüğü,saçmalığı sevmeyen adam bunu sevemez. Kötülemeye gerek yok. Aynı şekilde TTGL'ye de böyle yapıyorlar çok sinir oluyorum.
Zodiac
Üye
ttglye bu tip bi yaklasimda bulunan zaten hic bulasmasin.

Beğenenler: Baueltz, S0lidGamer

BiqBossBiqBoss
Üye
Hunter x Hunter göndermeleri güzel olmuş son bölümde.
Üye
TTGL'ye laf eden anime izlemesin lütfen.
BaueltzBaueltz
Üye
Nerde hxh‘ye gonderme yaptilar yaw
discussioncontroller