1 Kasım Genel Seçimi: Game Over
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
H.B.A. dedi:

önceki sayfalarda vattgherna yüklenilmiş tamam ama, türkiyede cidden seçimle birşeylerin değişebileceğine inanan var mı burada? hadi akp gitti diyelim yerine kurulacak koalisyon hükümeti ne yapacak? insanların çomarlığını mı değiştirecek yoksa cumhurbaşkanımız malum şahısken adam akıllı yasa değişlikleri mi yapacak?
yandaşlara şakşakcılara hiç girmiyorum bile, en azından yolsuzluk yapılanlar yargılanır bu sefer diyeceksiniz e seçim gecesi hepsi anında yurtdışı biletlerini alır bile. ekonomi de aynı şekilde, tabanda bir değişiklik olmadığı sürece belki vergi indirimleri yapılır, memur-işçi maaşları artar biraz ama olacağı da makismum bu.

e yeter da
bi senede norveç olmayı bekleyen yok zaten
yolsuzluk yapanlar kaçsa zaten yandaş mandaş kalmıcak ülkede, koalisyonu yalamaya başlıcaklardı
kaçmasalar zaten yargılanıcaklar
alt tabaka rahat edicektik hiç olmazsa yav, her akşam televizyonu açınca ota boka karışan insanlar görmeyecektik en azından
neyse
bilal rahat rahat evine dönsün artık bitsin bu ayrılık
SoddorathSoddorath
Üye
Ben bunu beğendim baya.
Spoiler:
image

Spoiler:
image
KyuSecKyuSec
Üye
Spoiler:
image
JulianneJulianne
Üye
"Başbakanlık istemiyoruz, ana muhalefet olmak bize yeter." diyen birine çok bile...

Tanım: Siyasi bir partinin amacı ülkenin yönetiminde söz sahibi, mümkünse karar veren kişi olmaktır.
tersadamtersadam
Üye
O degil de yandas falan mi olsak? Akp genclik kollarina da uye oluruz, artik is mis buluruz.
MosquéteroMosquétero
Üye
t3.oyveotesi.org sitesiyle ilgilenen var mı? İşim gücüm yok bir katkım olsun diye girdim de eğitim videosu uçurulmuş. Direkt tutanakta yazanları mı geçiricem yoksa tutanaktaki sayıları kontrol edip kendim düzeltip mi göndericem?

edit: şöyle bir şey çıktı lan mesela karşıma. sdfsdfdlmg
https://t3-athenodoros.s3.amazonaws.com/151101/150c54af85611532-a1of1-p21of22.png

Beğenenler: muhammet93

Zodiac
Üye
sonuc oncesi bi muhabbet donmustu simdi hatirladim
Spoiler:
Dharkan dedi:

Vattghern dedi:

AKP'nin 45% altına düşmesine imkan yok.
CHP de 23% civarı takılır.

%50'dir o, 45 olsa duramazsın

her sakanin gercege donustugu turkiye'de dikkatli olmak lazim.
OneInchManOneInchMan
Üye

t3.oyveotesi.org sitesiyle ilgilenen var mı? İşim gücüm yok bir katkım olsun diye girdim de eğitim videosu uçurulmuş. Direkt tutanakta yazanları mı geçiricem yoksa tutanaktaki sayıları kontrol edip kendim düzeltip mi göndericem?

edit: şöyle bir şey çıktı lan mesela karşıma. sdfsdfdlmg
https://t3-athenodoros.s3.amazonaws.com/151101/150c54af85611532-a1of1-p21of22.png

tutanaktaki yazanı geçireceksin. verilerin birbirini tutup tutmaması esas değil. tutanakta yazılı olanları sisteme geçirmek.

edit: he bi de rakamla yazı farklıysa rakam esas alınıyor.
Zodiac
Üye
karbon kopyasi kaymis sanirim kasitli yanlis giris yok duzeltip girmeliydi. oteki 2 kisi buyuk ihtimalle kaymamis halini yazacak.
phdphd
Üye
Çankaya, Ankara

Kayıtlı seçmen: 366
Oy kullanan: 346
Geçerli: 345
Geçersiz: 1

CHP: 252, HDP: 36 AKP: 27 MHP: 24

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller