Detroit: Become Human | Only on PlayStation
RidygoRidygo
Üye
Kara projesini teknoloji demosuyla bırakmazlar umarım demiştim. Bırakmamışlar!! Mükemmel bir interaktif hikaye daha geliyor. Tişikkirlir Quantic Dream.

image

image
BenjaminBenjamin
Üye
Ooo yerimizi alalım.

Bu arada 1.51'deki adam Heavy Rain'deki adam değil mi?

Başlık neden forum kurallarında gözüküyor acaba
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Alırım bi dal. Önce Heavy Rain ve Beyond'u PS4'e çıkartsınlar yav, PS3'te oynayamadım.

Beğenenler: Dharkan

Amenquiver
Mod
Bayağı güzel olacak gibi görünüyor.

Beğenenler: Elagord

RidygoRidygo
Üye
Kara'nın konuşmasındaki yüz ifadeleri ve vurgusu harika. Duyguyu iyi verecekler yine.
DharkanDharkan
Üye
Bu oyunun türü tam olarak ne olacak?
SoddorathSoddorath
Üye
Etkileşimli drama?

Beğenenler: Ridygo, MAVİSAKAL

RidygoRidygo
Üye
Hani sayfa sonunda karar verip ilgili sayfadan devam edin diyen etkilesimli kitaplar vardi ya... onun teknolojilisi. Semi-Rpg
JulianneJulianne
Üye
Arkasında David Cage'in ismi bulunan hiçbir şey ilgimi çekemiyor. Bunda Fahrenheit'taki saçmasapan son ve olmayan bağlantılar, Heavy Rain'deki kafam kadar plot hole'lar çok büyük rol oynuyor. Hikaye oyundaki temel öge olmasa bir nebze kurtarır da, ne bileyim, böyle olunca adamın oyunlarını oynayıp bir kenara fırlatıyorum.

Beğenenler: Corax

AstusAstus
Üye
Beyond güzeldi yalnız. O yüzden hype'ım var benim.
SolidRisesSolidRises
Üye
Detroit: Become Human oyunun tam adı.

Trailer'dan anladığım kadarıyla Robot/Cyborg kullanımı ciddi şekilde artmış bir dünya var, neredeyse insanlardan ayırt edilemiyorlar. Sayıları gibi kullanım alanları da iyice artan bu arkadaşlar sadece kendilerine ait alanları kullanabiliyorlar. Fakat ilk olarak Kara'da gözlemlediğimiz insani davranış ve duygu belirtilerini diğer robotlarda da görmeye başlıyoruz.

Oyunun hikayesindeki can alıcı nokta da bu olacak gibi. Senaryodan epik bir duygusallık zaten bekleniyor da, grafikler küfür eder gibi duruyor. Mocap, deri shaderı, yağmur çok iyi.

image

image
discussioncontroller