Oyungezer 97 - Kasım 2015
BaradhBaradh
Oyungezer
puraxays dedi:

Gözyaşları eşliğinde soruyorum o vakit;
Kickstarter?

Tefe koyarlar bizi. Sadece bu forum başlıklarını okuyarak bile anlayabiliriz bunu. Sağ bırakmazlar. Bizden ve ailemizden sözsel olarak hayatta kimse kalmaz. Canımıza okurlar, net yani. "Eşşşşek yüküyle para kazanıyorsunuz, bir de yüzsüzce Kickstarter mı açıyorsunuz?" dan girilir, "Kapaktan içeriğe, tasarımdan renk paletine her şeye biz karar vericez! Para verdik, kölemizsiniz lan itler!"den çıkılır.

Öyle bir gücü, forumlarda ve ekşi sözlükte örneğini gördüğüm kitlenin eline vermeden önce istifa dilekçemi iletirim ofis müdürümüze. :) Her iki taraf için de en hayırlısı olur.

Edit: Posterin olup olmaması, verilen oyun, seçilen kadraj, logonun boyutundan bile çıkacak kıyametin, hoşgörüsüzlük ve saygısızlığın lafını etmeyi unutmuşum, pardon.

Beğenenler: edenknight, NeOzguR, Sir_Aragorn

alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Oyuna özel sayı özellikle de telif yüzünden imkansıza yakın gibi gözüküyor ancak 100. yıl özel koleksiyon baskısı o kadar da imkansız değil. Tabi bunun için, çalışmayı seven, azimli, deneyimli, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın ve seyahat engeli bulunmayan :) bir ekip lazım. O ekip ogz'de mevcut sanıyordum ben aslında. En az 5000 satar ancak bu sayı maliyeti kurtarır mı bilemem. Daha sonra detay verecem ben size.
BaradhBaradh
Oyungezer

Tabi bunun için, çalışmayı seven,

Hmm, tamam var diyebiliriz.

azimli, deneyimli,

ilki evet, ikincisinde ise en fazla iki yıllık var aramızda :D

sorumluluk bilinci yüksek,

...

takım çalışmasına yatkın

biz yalnız çalışırız dostum

*güneş gözlüğünü takar

ve seyahat engeli bulunmayan :)

İngiltere'ye Mart ayına kadar izem var. Sayılır mı hocam? O.O

En az 5000 satar ancak bu sayı maliyeti kurtarır mı bilemem.

5000... ı ıh. Kurtarmaz ama umuduna hayran kaldım :D Keşke bende de olsa o umuttan. İçim çürük la benim.

Daha sonra detay verecem ben size.

Bir zamanlar ortaokulda tanıdığım futbolcu dostum Mustafa'nın dediği gibi:

"Besle beni Alper!!"

VicKaanVicKaan
Üye
MGO incelemesi nerede?
BaradhBaradh
Oyungezer
VicKaan dedi:

MGO incelemesi nerede?

MGS kapağının olduğu ay Serpil'in "Editörden" yazısında...
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
"Change.org" o olacak en sonunda. Umutsuz yemek olmaz hocam ben napıyım.

Edit: "emeksiz" miydi o?
Edit 2: emek sizden, yemek de biz okurlardan :)

Beğenenler: Baradh, edenknight

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Y Last Man yazisi icin teşekkürler. Her cizgi roman severin goz atmasi lazim. (:

Beğenenler: edenknight, Astus

samimi patates
Üye
bu ay selam ogz sayfalarına çizgili t-shirt'üm ve ensemle konuk olmuşum eheh.

Beğenenler: MAVİSAKAL, blaxis, -Ö-

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu arada The Hateful Eight filminin yonetmenini yanlis yazmışsiniz. (:
puraxayspuraxays
Üye
Ufak bir tavsiye;

OGZ Online'da oyun incelemesi yapıyorsunuz. Bence bunu dergide inceleme sonundaki künyeye ilave edin.

Örneğin Tomb Raider; OGZ Online İncelemesi - Link: *hede İnceleyen: Enis Kirazoğlu & Sinan Akkol (veya sadece Enis, Sinan sonuçta yancıydı) Puanı: 8,1

Dergide inceleyen farklı olduğu vakit, farklı bir görüştür, tad katar kanımca diye düşünüyorum.

Ha ama neden dergide 8+ veriliyor da OGZ Online'da 8,1? Bunu da siz kendi aranızda halledin artık :)

*Bu linkleri de sabit bir formatta yayınlamanız daha faydalı olur görüşündeyim hala. Yazdıydım buralara bir yerlere..

not: Ya bide ben zırt pırt girip buraya şöle olsa böle olsa, şu bu falan diye yazıyom, ahkam kesiyom gibi görülüp tepki çekebilir, onu farkettim ama hiç alakası yok. Valla!.. En fazla oturup kendi aranızda değerlendirmeler yaparken gündeminize alırsınız.. Beklentim yok pek. Sanatçının işine pek karışılmaz. Ben olsaydım dediğimde aklıma gelenler.. Hepsi bu. Emin olun her aklıma geleni de söylemiyom, bunaltmamak için :) Bunu da neden bilmem ama yazma gereği hissettim. Az geri çekileyim (kendimi tutabildiğimce tabii) :)

no2: İlk notu yazarlara değil, buradaki diğer arkadaşlar için yazdım galiba, veya kendim için.. Lan kendime mi gıcık oldum durduk yere? Vir vir vir karışma her şeye! Hmm.. Bunlar hep havalardan kaynaklanıyo, hep!

@-Ö-
not3: Bide son olarak Ömer twitter neyn kullanmıyor ama şunu da demeden edemicem, ekim sayısındaki "tek parça" yazısına bayıldım, çok da hak verdim. Hatta not alıp ara ara okumak lazım diye düşünüyorum. Aslında mail de atabilirdim ama hazır yazıyoken aradan çıksın istedim.. :) Teşşkürler Ömer :)

Beğenenler: blaxis, -Ö-, edenknight

discussioncontroller