Oyungezer 97 - Kasım 2015
Komansnala
Üye
Herhalde ilk defa bir Assassin's Creed (ya da ubisoft oyunu mu desem) oyunu çıktığında derginin kapağı değişik olmuş.
Komansnala
Üye
Baradh'da kel değil mesela, Saçını öyle kestiriyor o....

Beğenenler: Baradh

kral julienkral julien
Üye
puahahaha, yine mi içtin abi
BaradhBaradh
Oyungezer

Baradh'da kel değil mesela, Saçını öyle kestiriyor o....

Sabahları 4'te kalkıyorum aslında. 8'e kadar süren bir makyaj sürecim var. Zamanında hobbit'lerin ve elf'lerin makyajlarını yapmış olan ekiple çalışıyorum. Sağolsunlar saçı saklıyorlar, üstünü kapıyorlar, sonra böyle kesilmiş gibi bir efekt veriyorlar. Ucuzken aldım adamları, sonradan çok üzüldüler tabii LOTR prim yapınca.

Bunlar hep ticaret kafası. Akıllıyım olm ben ya...

kral julienkral julien
Üye
Spoiler:

merhabalar giydirmeye geldim ogz online ile ilgili

zaten bir süredir aklıma takılıyordu, daha doğrusu gözüme batıyordu ogznin ürettiği videoların bir çok sefer youtube a yüklendikten çok daha sonra siteye haber ve video olarak girilmesi. az önce youtube kanalınızı kurcalarken gördüm. sinan akkol gençlerle oyun semineri vsvs bir şey videosu var bu ne lan dedim gördüğümde şaşırdım. daha önce görmemiştim. ve eğer yamulmuyorsam sitede bunun haberini görmedim, videolar kısmında zaten yok girilmemiş. eğer dediğim gibi gözümden kaçmamışsa bir şey sorucam size, siz neyin kafasındasınız ? adamlar adeta kendi kendilerini engelliyorlar. yuh yani. bunun sorumlusu bi kişi değildir organizasyonsuzluktur. organizasyonsuzluğun dibidir hatta bence. sonra gelip de bu işle görevlendirilmiş x şahsı kendini savunmasın. x kişisinin aylaklığı tembelliği yüzünden demiyorum zaten.

online eleştirisi 2;

onedio tadında (oyun dünyasıyla ne kadar ilgili ve ne kadar yararlı olduğu meçhul) haberler ve galeriler yapılacağına, onunla uğraşan bir kişi, oyun dünyasından çıkan yeni trailerlara türkçe altyazı ekleyebilir (yabancı dil bilmeyenler tarafından çok rağbet görür) ve ogz başlığı altında sunabilir ya da popüler bir oyuna lp çekebilir. çok daha fazla insan tarafından okunur takip edilir vs. hem de ogz ye uygun içerik olur.

Beğenenler: darkkkral, Benjamin, Pomeron, Hachiko

puraxayspuraxays
Üye
Oyungezer Ekim sayısında yer alan Son Söz Dragon Age Inquisition yazısı çok hoş olmuş. Oyunla alakam yok, olmaz da, beni sarmıyor ama bu tarz yazılar okumayı seviyorum. Bir oyun ile ilgili çıktıktan bir süre sonra bir şeyler okumak isterim doğrusu. Güzel olmuş. Devam etmesini temenni ediyorum.. :)

Beğenenler: -Ö-

Voyager
Üye
Kapak 10 numara
westerman
Üye
beyler kargom gelmedi ve başka isim ile görünüyor 5 gün oldu ? iletişeme geçecek adres ve tel bulamadım !

blaxisblaxis
Admin
westerman dedi:

beyler kargom gelmedi ve başka isim ile görünüyor 5 gün oldu ? iletişeme geçecek adres ve tel bulamadım !

ates@oyungezer.com.tr adresine mail atabilirsin.

BaradhBaradh
Oyungezer
westerman dedi:

... iletişeme geçecek adres ve tel bulamadım !

Ana sayfanın en altında (diğer milyonlarca kurumsal sitede olduğu gibi) bu tür bilgileri bulabileceğin bir yer var. Bizdeki adı "Hakkımızda", linki de şu şekilde:

http://oyungezer.com.tr/hakkimizda

Adres de, telefon da bulunuyor orada.

Yani "aradım, bulamadım" kısmından ben utanıyorum artık. Bunun bulunamama gibi bir ihtimali çok az, arandığı takdirde.

discussioncontroller