Oyungezer 97 - Kasım 2015
156789
ibrams
Üye
100. sayıya öneri;
Bence bu dergide tüm yazarlar (eskiler; Kaan, Berkant, Burak vs.dahil) dergi hakkında yarım sayfa-bir sayfa bir şey yazsınlar, derginin ilk tasarımıyla birlikte hoş olur :) Tabii böyle bir imkan varsa. Eskiden beri okuyanlar için hoş bir özellik olur diye düşündüm.
Ve tabii ki tüm sayılarınızı içeren bir DVD! Ben 1. Yıl sayınızdan beri takip ediyorum, tükenen dergileri edinemediğimden güzel olacağını düşünüyorum. :)
Başarılar...

Beğenenler: Hachiko

isoticisotic
Üye
level'ın 100. sayısındaki forum üyeleri kıyağı yapılsa çok mutlu olurdum. ama foruma o zamanki kadar önem verilmediğini düşününce olmaz gibi geliyor tabi. ha olsa güzel olur mu olur. ama olmayacak kesin.
HachikoHachiko
Üye
100. sayıya öneri;
1 ) Dergi bedava olsun
2 ) GTA V DVD Hediyeli Olsun
3 ) Büyük boy poster
4 ) OGZ usulü Mouse Pad
5 ) 100.Sayı ile birlikte artık "Yerinde duramayan oyun dergisi" yerine "Türkiye'nin En Çok Satan Oyun Dergisi" Başlığı Atılsın.

Beğenenler: ibrams

kral julienkral julien
Üye
sonra da kapansın, öyle mi
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Hachiko dedi:

100. sayıya öneri;
1 ) Dergi bedava olsun
3 ) Büyük boy poster
4 ) OGZ usulü Mouse Pad
5 ) 100.Sayı ile birlikte artık "Yerinde duramayan oyun dergisi" yerine "Türkiye'nin En Çok Satan Oyun Dergisi" Başlığı Atılsın.

Dergiyide üstüne yapsinlar ister misin?
HachikoHachiko
Üye

Hachiko dedi:

100. sayıya öneri;
1 ) Dergi bedava olsun
3 ) Büyük boy poster
4 ) OGZ usulü Mouse Pad

Dergiyide üstüne yapsinlar ister misin?

Yok ya o kadar da değil
PiyanistPiyanist
Üye
Sinan Abi Fallout 4'e kendini kaptırıp,adını dometeseker olarak değiştirecekmiş.Bende oyuna kendimi fazla kaptırdım,çifteli tüfek ,palto ve kafama taktığım gaz maskesiyle sokağa çıkmak geçiyor içimden.Sonum iyi olmaz diye korkuyorum :)
F4 incelemesini merakla bekliyorum. Fallout 4 posteri verilse çok güzel olur.

156789
discussioncontroller