The Expanse
FaironFairon
Üye
Hep aynı şeyi söylüyorum ama daha şu an hikayeye giriş kısmındayız. Daha yeni yeni renklenmeye başlıyor hikaye.
akif87
Üye
Sezon finaline doğru gittikçe heyecan artıyor. Son zamanlarda izlediğim en iyi uzay bilim kurgu dizisi.
kurtkapankurtkapan
Üye
Spoiler:
You throw grenades at me? You floor now!

harika bölümdü ama bütçe ilk defa gözüme çarptı benim. amazonun alması çok iyi oldu yaww
akif87
Üye
kurtkapan dedi:

Spoiler:
You throw grenades at me? You floor now!

harika bölümdü ama bütçe ilk defa gözüme çarptı benim. amazonun alması çok iyi oldu yaww

Bu sezon için amazonun bir etkisi yoktur. Ancak gelecek sezon görebiliriz.

Merak ettiğim bu Amazona geçiş sonrası netflix de devam edecek mi? Veya amazon burada hizmet verecek mi?

kurtkapankurtkapan
Üye
bütçenin sınırları gözüme çarptı*

bir dahaki sezon daha fantastik olur daha fazla cgi gerekir o yüzden diyorum
FaironFairon
Üye
Holden'in telsiz konuşmasından gelen monkeys and microwaves için küçük bir spoilerımsı.

Spoiler:
It killed humans, therefore it was a weapon. But radiation killed humans, and a medical X-ray machine wasn’t intended as a weapon. Holden was starting to feel like they were all monkeys playing with a microwave. Push a button, a light comes on inside, so it’s a light. Push a different button and stick your hand inside, it burns you, so it’s a weapon. Learn to open and close the door, it’s a place to hide things. Never grasping what it actually did, and maybe not even having the framework necessary to figure it out. No monkey ever reheated a frozen burrito.

Çok tatlı olmuş o gönderme.

Beğenenler: isotic, kurtkapan

PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Dizi bana fena halde stalker oyununa da ilham veren "a roadside picnic" kitabını hatırlatıyor. Orada da professör ile Richard Noonan'ın pubda konuşmaları böyle konuları içeriyordu. Mutlaka okuyun, akıl çapınızı genişletir!
FaironFairon
Üye
Ehm, sezon da bitti. Yorumları alalım?

Şimdi başlıyor bakalım dizi.
kurtkapankurtkapan
Üye
sezon finali en harika bölümler kesinlikle değildi lakin güzel bir final oldu. eğer ki syfy'ın istediği olsaydı ve böyle bitseydi bu dizi camı açar aşağı atlardım bölüm bittiğinde.

bu sezon boyunca bir kötü karakter olmaması, aksine insanlığın kendi başını derde çok güzelce sokması harikaydı. kimse kötü değil, herkesin bakışı farklı ama herkesin amacı aynı.

Spoiler:
amos'ın sağlam bir ahlak pusulası olan karakterlere yanlaması çok hoşuma gidiyor. anna volovodov finalde harikaydı, diziye muhteşem bir ek oldu. 4. sezonda artık algılar genişlerken ve frontier büyürken ekibin vicdanı olmaya devam etmesi pek enteresan olacak.

bobbi'nin de sonunda bütün ağırlıklarını arkada bırakarak roci'ye katılması güzel oldu, sonunda!
LostLost
Üye
nolcek şimdi?

Spoiler:
MEA gibin yeni dünyalar için keşfe mi çıkıyolar?
discussioncontroller