The Expanse
LostLost
Üye
baya kaliteli olmuş, 5 melyonun hakkını veriyolar ama senaryo yavaş şekilleniyo...
Spoiler:
savaş çıkmasını isteyen grup kim şimdi @fairon?

Spoiler:
söyleme : D
FaironFairon
Üye
Yok ya. Kitap ile ilgili yazacaklarımı yazdım zaten ilk mesajda. Başlığın geri kalanını sadece dizi üzerinden değerlendiricem.(Bu yüzden daha çok sahnelerle ilgili yazarım.) Olur da birileri kitaplardan konuşmak isterse, ayrı başlığını açarız onun.

Bu arada 4. bölümden spoiler olabileceği için mesajın bir kısmını daha spoiler içine aldım.
4. bölümden
Spoiler:
O bölüme kadar oklar Mars'ı gösteriyordu. 4. bölümde bu durum şüpheye düşmeye başlıyor, ondan spoilera aldım.
LostLost
Üye
bağlı olarak bi şey daha sorcam da izleyerek görsem daha iyi olur zaar

yine de
Spoiler:

dünya, mars, belters--OPA dışında aynı kalibrede gruplar var mı? yoksa olay sadece bu 3(4?) grubun arasında mı geçiyo? veya bölünerek mi çoğalacak bu gruplar? henüz gizliden bölünmemişlerse : p

uzayda geçen bi GoT'a göre şu an yavan görünüyo politik durumlar
FaironFairon
Üye
Spoiler:
İzleyerek görmen daha iyi. Elimizde gizemli bir grup var, bu grubun Mars ya da OPA tarafından mı kontrol edildiği yoksa ayrı bir organizasyon mu olduğu belli değil. Mars kontrol ediyorsa eğer Donnager mürettebatı bundan haberdar değil. OPA için bir şey demek güç. OPA için fazla teknolojik kaçsalar da biraz fazla hızlı eylemler yaşanmaya başlandı gibi. Planlı bir saldırı olabilir.

Beğenenler: Lost

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
nerden izlediniz diğer bölümleri?

Buldum.
isoticisotic
Üye
olm dizi ne güzel dizi yalnız ya. uzun zamandır bölümünün her anında bu kadar heyecanlandıran bişey izlememiştim ben resmen.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
ilk 2 kitabının çevirisi varmış

ilgimi çekmişti konusu falan ama bu tarz uyarlamaları önce kitabını okumadan izlememek gibi bir takıntım var, o yüzden önce o tarafı halletmeye çalışıcam

merak da ediyorum ama baya, pis bi ikilemdeyim doğrusu
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Laaannn.... O ne biçim bölümdü öyle :D

Yemin ediyorum kalktı...

O suit lerdeki detay nedir öyle. aşık oldum resmen.

Neyse şimdi indirmeye gidiyorum banyoya :D Sonra yazarım yine :D

isoticisotic
Üye

ilk 2 kitabının çevirisi varmış

ilgimi çekmişti konusu falan ama bu tarz uyarlamaları önce kitabını okumadan izlememek gibi bir takıntım var, o yüzden önce o tarafı halletmeye çalışıcam

merak da ediyorum ama baya, pis bi ikilemdeyim doğrusu

dizi 10 bölüm. bitene kadar kitapları oku sonra binge watch yaparsın. ama çok güzel dizi eheh.
FaironFairon
Üye

Laaannn.... O ne biçim bölümdü öyle :D

Yemin ediyorum kalktı...

O suit lerdeki detay nedir öyle. aşık oldum resmen.

Neyse şimdi indirmeye gidiyorum banyoya :D Sonra yazarım yine :D

Suitlere ben de hasta oldum. Bayağı ince çalışmış adamlar.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

discussioncontroller