The Expanse
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Valla önce kitabı okuyunca sonra dizi zevk vermiyor. Kitapta herşey çok daha detaylı oluyor ve Dizilerde aynı şey için zaman yok. Hem de kitapla birebir aynı gitmiyor diziler ve filmler çoğu zaman ve sürekli rahatsız ediyor insanı. Benim de kitapları okuyasım geldi ama tecrübeyle sabit, diziden aldığım keyif yarıyarıya düşecek o yüzden okumamaya karar verdim. Belki dizi bitince okurum.
QuendarthQuendarth
Mod
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
şarkı tutmayınca oyuncu mu olmuş? :D

Tutmadıysa da o mavi ruj'dandır.
phdphd
Üye
Dört bölüm su gibi aktı resmen. İkinci sezon onaylanmış.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
İlk bölümün yarısına gelmeden sıkıldım.
DharkanDharkan
Üye
İki bölüm izledim, gayet güzel ilerliyor. Ama konusu fazla kapsamlı olduğundan uzun soluklu bir dizi olmazsa kötüleşebilir diye düşünüyorum.
FaironFairon
Üye
Dharkan dedi:

İki bölüm izledim, gayet güzel ilerliyor. Ama konusu fazla kapsamlı olduğundan uzun soluklu bir dizi olmazsa kötüleşebilir diye düşünüyorum.

2. sezon onayını aldı şimdilik. Gerçi ratingler sallantıda biraz(4 bölümün yayınlanmış olmasının etkisi var muhtemelen) bu yüzden belli olmaz.

SyFy iptal etse HBO veya Netflix'in devam ettirme ihtimali de var ama.(SyFy ile beraber teklif vermişler yayın hakları için, SyFy kazanmış) Bir şekilde uzun soluklu olur gibi geliyor bana. En azından iki kere şansı olur bunun için.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

LostLost
Üye
bi adam jensen gördüm sanki
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Çok efso sezon finali yaptı yahu.
FaironFairon
Üye
Üstelik ilk kitabın yarısı bu. İkinci sezon bomba olacak diyebilirim böyle giderse. 13 bölüm olacakmış bir de 2. Sezon.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

discussioncontroller