The Expanse
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
1 sene nasıl bekliycez şimdi :S

Yeni sezonu beklerken gidip kitaplarını okumam inşallah. irademe sahip çıkamıyorum valla, merak ettiğim bir şey varsa ve öğrenebileceğim bir kaynak da mevcutsa hemen o bilgiyi almam lazım.

Kitabı okuyunca da dizinin zevki miç olucak.
Yahşi_
Üye
Kitapla dizi arası bir Game of Thrones kadar var mı? İlk sezon şahaneydi, ancak kısıtlı zamandan ötürü tabiki hızlı geçti dizi. Arka plan tam doldurulmadı bence.

Kitaplar elbette ki daha doyurucudur ancak bir Game of Thrones gibi bir fark varsa, kitaplarına başlamayı düşüneceğim.
FaironFairon
Üye
Ufak değişiklikler haricinde pek yok. Aklından geçenleri okuyabildiğimiz için Miller kısımları kitaplarda çok daha etkileyici. Avasarala da kitaplarda çok daha iyi bir karakter. Karakterlerde ufak değişiklikler var ama iki halleri de iyi. İlk kitapları okuduğum için kitaplardaki halleri biraz daha önde benim için ama yapılan değişiklikler de güzel olmuş.

Bunların haricinde bölüm sayısının azlığını senaryoyu acele ettirmek için kullanmadı kanal. İlk sezon ilk kitabın yarısını işledi sadece. Böyle giderse uzun soluklu ve senaryosu oturaklı işleyen bir dizi olacak gibi duruyor. Ha buna rağmen vakit olmadığı için havada kalan şeyler var tabi. GoT kadar fark yok şimdilik.

Kitapları her türlü tavsiye ederim ama. Ben bayağı severek okumuştum.

Beğenenler: Yahşi_

isoticisotic
Üye
Bu ne zaman başlıyor yav. Geçen sene bu zamanlar izliyorduk.
kurtkapankurtkapan
Üye
9 şubatta gelecek

hmmm ashur var
isoticisotic
Üye
kurtkapankurtkapan
Üye

Beğenenler: Fairon

KyuSecKyuSec
Üye
2. Sezon başladı.
FaironFairon
Üye
Bayağı güzel başladı. Sansürlü de olsa küfürler gelmeye başlamış. Yine tam Avasarala ve Amos göremeyeceğiz muhtemelen ama bu da bir şey.

Bir de(bölümden)
Spoiler:
Roci-Stealth Ship savaşı çok güzeldi. Roci'nin içinden geçen mermi sahnesine aar elmaslandım. Çok güzel olmuş.
He4r0xHe4r0x
Üye
Syfy kablolu kanal değil mi yav, daha niye küfürleri sansürlüyor bunlar?
discussioncontroller