The Expanse
FaironFairon
Üye

Bu bölüm biraz boş mu geçti ne?

Ben sevdim ya. Avasarala götürdü resmen bölümü. Bir de zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Bittiğinde "nasıl lan?" diye kaldım.
Yahşi_
Üye
Bobbie ile Prax'ı nerflemişler, çok daha güzel karakterlerdi kitapta. Ama yine de gidiyor sezon, konu dağıldı biraz bakalım nasıl toparlayacaklar.
FaironFairon
Üye
Bobbie'yi katlettiler bayağı ama güzel gidiyor yine.
KyuSecKyuSec
Üye
Bütün bölüm Avasarala üzerinden gitse seyrederim çok iyi oynuyor kadın. Gunnie kısımları ilginçleşecek gibi son bölüm itibariyle.

Ayrıca Drummer best girl

Spoiler:
image
LostLost
Üye
iyi bari 13 bölümmüş, 8. ve bu bölümü sezon sonu olabilir diye izlemiştim

gunny her iki anlamda da daş gibi; çatılardan yuvarlandı bana mısın demedi

QuendarthQuendarth
Mod
Birkaç bölüm önce hızlı giden motoru keşfeden adamın nasıl kurtulduğu anlatılmış mıydı? Bugün aklıma takıldı ama hatırlayamadım.
isoticisotic
Üye
anlatılmadı
FaironFairon
Üye
Quendarth dedi:

Birkaç bölüm önce hızlı giden motoru keşfeden adamın nasıl kurtulduğu anlatılmış mıydı? Bugün aklıma takıldı ama hatırlayamadım.

O öyle dümdüz gitti.

Spoiler:
O kadar onun hikayesi.

Beğenenler: isotic, Lost, kurtkapan

isoticisotic
Üye
Fairon dedi:

Quendarth dedi:

O öyle dümdüz gitti.

Spoiler:
O kadar onun hikayesi.

Spoiler:
oha o kadar mı cidden ben devamı vardır anlatırlar sanıyordum ya çok dramatik olaymış.

Beğenenler: Lost

QuendarthQuendarth
Mod
O bölümü izlerken hikayeyi kendi ağzından anlattığı için acaba nasıl dönecek diye meraklanmıştım. Şimdi tekrar aklıma gelince o kısma dikkat etmediğim için unuttum heralde diye düşündüm ama hiç anlatmamışlar demek. İlginç.

Beğenenler: isotic, Lost

discussioncontroller