Buzelt ile top kek
BaueltzBaueltz
Üye
Comansnala‘nin actigi konudan esinlenilmistir.

Burada kafamdakileri gercekten forumdaki kimligimi ve egomu birakarak oldugu gibi dokecegim͵ dok icini konusunada yazarak bosuna rahatsiz etmek istemedim okumak isteyen gelir buradan okur. Boylece forumdan kimse ile reelde tanismamak icin bir sebebim olur.

Niye boyle oldu simdi? Demin gayet butun hayatimi dokucekken simdi hicbirsey anlatasim gelmedi.
CaturdayCaturday
Üye
s.a
BaueltzBaueltz
Üye
sa
BaueltzBaueltz
Üye
Sonum buyuk ihtimalle forumdaki G-MAN gibi olucak
kral julienkral julien
Üye
sen forumdaki cimeni nerden biliyon ya o kadar eskimisin sen
Trevor55Trevor55
Üye
10 kişinin olduğu forumda niye bakın ben böyle düşünüyorum ben buyum diye konu açarak prim yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum

çomarsalanın konusu kanser saçıyor keza forumun üyelerinin yarısıda aynı şekilde

Beğenenler: Komansnala

BaueltzBaueltz
Üye
Eski dediğin 2 sene öncesi ha.
Eğer öyle ise eskiyim, gölgelerde saklanıyordum o zamanlar.
BaueltzBaueltz
Üye
Trevor55 dedi:

10 kişinin olduğu forumda niye bakın ben böyle düşünüyorum ben buyum diye konu açarak prim yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum

Lan cevap veremedim

TRUE.

Belki bana bir konuda yardımı dokunur o saçma hayat aşamalarını aşarım diye umuyorum. Hem gelecekte eskiden neyin kafasındaymışım ben ya diye merak ettiğimde anlamış olurum. Ha git günlük felan yaz diyebilirsin yine haklısın da ama buradaki insanların birşeyler demesi gerçeği yüzüne vurması farklı düşünmene de sebep oluyor. Sonunda kimse farklı bir görüş belirtmezse günlük yazmaktan bir farkı olmuyor zaten.

BaueltzBaueltz
Üye
Neden buraya yazmanın daha farklı olduğunu yazdım. Reelde bu ihtiyacımı gideremediğimden buraya dadanmış da olabilirim tabi.
Spoiler:
image

BaueltzBaueltz
Üye
Bu arada müzik zevki olmayan hangi müzik olursa olsun 45124 kez dinledikten sonra sevmeye başlayan bir insanım ama ilginç bir biçimde bu grubun bütün müzikleri ilk dinleyişimden beri hoş geliyor. Atayım güzelinden.

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller